SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Jakob94/Walka na IF'ie [Pods. redu. str. 37]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30430

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

104

Wzrost

183

Obwód ramienia

41,5

Obwód talii

109

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

2x FBW, 2x Crossfit, 1x basen regeneracyjnie

Aktywność niezwiązana z treningami

Szkoła, latanie po mieście

Cel

Redukcja

Ograniczenia żywieniowe

$$

Stan zdrowia

Wszystko ok

Zażywane leki

Nie

Ograniczenia treningowe

Sprzętowe

Przebyte urazy

Kontuzja kolana, czasami powraca

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

WPC, mono, witaminy i minerały

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Sama podstawa, to co niezbędne

Stosowane dotychczas diety

Low Carb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 68

Nietreningowo. U babci imieniny a ja z butelką wody siedziałem. Ale warto. Lustrzane odbicie pomału się zmienia, choć waga-pas stoi na razie.

Dieta:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
U mnie też pas 85, waga 81.5 i nie leci, a w lustrze jak by lepiej. Trzeba cisnąć dalej.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 69

Na spokojnie niedziela. Leniłem się. Doomsy na nogach się nasiliły. Mam nadzieję, że przestanie wiać tak mocno. Cardio w taką wichurę nie będzie fajne. W tym tygodniu wchodzi 4x20min. 3x w DT i 1x w DNT.

Dieta:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Widzę, że tez znalazłeś mintaja w biedronce to jest ten 600g za 9.99 ? Jadłem w piątek i fajna jakośc do ceny.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
600g ? Niee, 475g ryby ale za 8.99. Jest jakiś inny jeszcze ? Zawsze rozpiehdol w tych lodówkach jest. Mintaj tak asekuracyjnie, nienawidzę wyjmowania ości jak się delektuję rybką, no ale łosoś ma swoją cenę. Jak dobrze pójdzie to niecałe 400zł za miesiąc na miskę będzie, nie wliczając WPC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Morszczuk jeszcze jest trochę droższy. W większym opakowaniu chyba dorsz. Wszystkie mają mało glazury i brak fosforanów, więc ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Tylko te ości mnie denerwują. Właśnie już zjadłem sobie porcję rybki owej. Jutro jeszcze 100g zostało mi resztki. No i powrót na 3-4 dni do poczciwej wątróbki...Ale ją lubię, to nie jest źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 70

No i zleciał dzisiaj 70 dzień. Poszło tradycyjnie, jak to w poniedziałek, klatka z bicepsem. Trening dobry, ale technika na bicepsie trochę dzisiaj kulała, za dużo zarzucania. Micha trzymana, jak zawsze.


Trening:

Wyciskanie hantli skos dodatni 3s + drop set
Wyciskanie hantli płasko 3s + drop set
Rozpiętki + brama 3s
Uginanie ramion ze sztangą 3s
Uginanie młotkowo 3s
Uginanie z wyciągiem dolnym na modlitewniku 3s

20min cardio

Suple:

10g mono

Dieta:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Ości to raczej rzadkość w filetach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Kukałem dzisiaj na tą rybe mintaj 600g z czego 540g samej ryby juz po rozmrozeniu, ości brak :) Koszt 9.99zł

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja, napady głodu

Następny temat

IF po raz pierwszy... Proszę o ocene

WHEY premium