SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Jakob94/Walka na IF'ie [Pods. redu. str. 37]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30432

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

104

Wzrost

183

Obwód ramienia

41,5

Obwód talii

109

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

2x FBW, 2x Crossfit, 1x basen regeneracyjnie

Aktywność niezwiązana z treningami

Szkoła, latanie po mieście

Cel

Redukcja

Ograniczenia żywieniowe

$$

Stan zdrowia

Wszystko ok

Zażywane leki

Nie

Ograniczenia treningowe

Sprzętowe

Przebyte urazy

Kontuzja kolana, czasami powraca

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

WPC, mono, witaminy i minerały

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Sama podstawa, to co niezbędne

Stosowane dotychczas diety

Low Carb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Bark już ok. W poniedziałek nie będę odpiehdalał i zrobię luźniejszy trening. Zaraz idę grać na salę po 1wszym posiłku więc będzie kozak. Zawsze jakieś interwałowo/areobowe zajęcia mocne. A no i wymiary na plus, ale to nie teraz, potem jakieś podsumowanie walnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to git. Zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytałem właśnie cały Twój dziennik. Sam jestem od ~2 miesięcy na if i też rozważam założenie dziennika. Póki co będę kibicował Tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma sie co zastanawiac. Zakladaj ! ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przekonałeś mnie Mój dziennik już widnieje na liście tematów.
Co nie zmienia faktu, że nadal kibicuje! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Preisio, zakładaj i dawaj ciśniemy. Mimo popularności aktualnej tematu to mało jest sensownych dzienników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 13

Było ok. Dobrze pograłem na hali i mimo sporej przerwy grało mi się dobrze. Dieta trzymana, parę minut wcześniej zacząłem jedzenie (o 16.30 już szliśmy grać) i parę minut szybciej skończyłem jedzenie.

Trening:

ok. 2h drałowania za piłką na maxa. Graliśmy po 4 w drużynie i jeden na zmianę co 4min, więc prawie, że interwały :D

Suple:

Witaminy i minerały



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 14

No i minął drugi tydzień. Dzisiaj nietreningowo. Jutro dowalę do pieca, a od środy już na normalnej siłowni, co prawda hardkorowej, ale w porównaniu do mojej groty to i tak luksus.

Tydzień I- waga: 103,6kg pas: 103cm
Tydzień II- waga: 102,2kg pas: 102,5cm

Jak widać coś się ruszyło. Dzisiaj wydaje mi się, że brzuch jeszcze mniej spuchnięty, ale to wiadomo, wszystko schodzi. Zobaczymy jak będzie szło w następnych dniach, tygodniach

Suple:

Witaminy i minerały



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Muszę zrobić małą zmianę. Dni treningowe to będą teraz wtorek, czwartek i sobota. Także dzisiaj 3 dzień na 2000kcal...Może coś dorzucę bo umrę niedługo :). Idę pichcić do kuchni żarcie.

TYDŹ 3
Pon HIIT
Wto FBW
Śro HIIT
Czw FBW
Pią 25min areo
Sob 25min areo
Nie 25min areo


Zmieniony przez - Jakob94 w dniu 2013-11-04 06:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 15

Dzisiaj wielki przełom, nareszcie opuszczam moją śmierdzącą piwnicę i obok domu (minuta drogi, na parkingu przed blokiem) jest żelazna kuźnia. Dzisiaj byłem po klucze. 50zł miesięcznie i chodzę ile chcę i kiedy chcę. Plus chodzą sami poważni ludzie. Dzisiaj, bardzo w porządku, typek robił przenoszenie taką hantlom, że nigdy tyle na płaską nie wezmę ;D. Cieszę się, że w razie czego mam możliwość rozmowy z osobami czynnie trenującymi.

Trening:

Tabata (szybkie wbieganie i zbieganie na schodek/burpees/mountain climbers/przysiady) 2x (20sek pracy/10sek truchtu w miejscu)

Suple:

Witaminy i minerały



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja, napady głodu

Następny temat

IF po raz pierwszy... Proszę o ocene

WHEY premium