SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]GhostRecon / Dziennik Treningowy [Masa]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
WPIS Z 02.11.2013

Poszły Plecki i był jak zwykle ciężki trening aczkolwiek bez MC i w sumie nie męczyłem się aż tak bardzo

TRENING:


1.Wiosłowanie sztangą podchwyt (wąsko)
12x78kg/12x90kg/12x95kg/10x102kg/10+2x107kg/

2.Podciąganie szeroko do klatki
10x/10x/10x/

3.Wiosłowanie hantlą (szeroko)
10x54kg/10x54kg/10x54kg/

4.Przyciąganie sztangi do brzucha w opadzie (szeroko)
20x51kg/16x56kg/14+2x61kg

5.Szrugsy
30x73kg x 3 serie



DIETA:





WPIS z 03.11.2013r.




DIETA:





WPIS z 04.11.2013r.

Poszedł Trening barków, krótkie przerwy, serie łączone ,szybko,ciężko i intensywnie czyli tak jak lubie


TRENING:



1.Wyciskanie Żołnierskie 12x43kg/10x55kg/9+2x60kg/6+3x62,5kg/18+2x43kg/

2. Unoszenie hantli na boki stojąc
16x12kg/16x12kg/16+4x12kg/

3. Unoszenie hantli w przód nachwyt&unoszenie do przeciwnego barku chwyt neutralny
30x5kg&6,25kg x 3 serie

4.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
16x43kg/15x48kg/12+4x50,5kg/

5.Butterfly na barki
15x12kg x 3 serie



DIETA:




Ogólnie dni zarobione/zajęte i nie miałem zbytnio głowy do robienia wpisów Ale wszystko do przodu także można być tylko zadowolonym.

Od tego tygodnia przez ten miesiąc będę chodził na inną siłownie (5km dalej ale więcej sprzętu i ciężarów) a za miesiąc mam nadzieję już otworzą siłownie u mnie w mieście bo sprawa ruszyła do przodu i wtedy będę mógł już naprawdę ostro trenować

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Trochę mnie nie było ale trening i dieta były prowadzone

Ogólnie mało czasu ,dużo pracy i tak to wychodzi.Jako ,ze mam chwilę to napiszę co i jak u mnie.

Dieta trzymana na tą chwilę zmieniłem trochę podejście jako ,że bywało tak ,że miałem więcej dni bez treningu z rzędu niż treningowych i tygodniowa pula kalorii była niska co skutkuje u mnie spadkiem wagi...

Na tą chwile staram się mieć 27000 kcal/tygodniowo raczej z tendencją zwyżkową bo zawsze wyjdzie trochę więcej no ale w końcu to jest masa

Czyli to wychodzi 5x4500 kcal i dwa razy po ok 3000 kcal (czyli w sumie więcej jak 27000 :D ).

Dieta trzymana,opieram się na luźniejszych rzeczach bo skoro i tak nie idzie mi tłuszcz w górę to nie będę się katował super stricte dietą i na tą chwile źródła poszczególnych rzeczy wyglądają tak:

Węgle: pieczywo białe/razowe, płatki chocapic/nesquik, płatki owsiane, makaron durum,ryż brązowy,wafle ryżowe,owoce(głównie banany po treningu),czasem wpadną chipsy lay's z pieca lub jakiś fast food jak jestem na wyjeździe służbowo.

Białko: kurczak,szynka wieprzowa,łopatka wieprzowa,indyk,ryby,jajka,twaróg,serki wiejskie(codziennie),ser żółty,sery podpuszczkowe,sery pleśniowe,odżywka białkowa,mleko.

Tłuszcze: oliwa ,olej lniany, olej kokosowy, tłuste mięso czasem,orzechy różne(w końcu dorwałem mix w przyzwoitej cenie ,sery.

Suple jakie na tą chwile biorę to:

zestaw witamin,kompleks witamin B,witamina C 1g, magnez,cynk,ostropest plamisty,wyciąg z żurawiny,kompleks wit. A+E+selen,kreatyna mono,beta-alanina.

Trening ostatnimi czasy(ostatni tydzień) odbywa się w większej części w domu na mojej siłowni a nie na full wypas siłce bo trochę nie mam czasu dojeżdzać. I myślę ,że tak pociągnę do świąt z paroma wyjazdami jedynie na siłkę żeby zrobić nogi,plecy i ewentualnie klatkę tam a reszta w domu

Co to pomiarów,wymiarów itd. to wymiarów nie znam nie mierze się a opieram na lustrze które mówi ,że jest ok :D

Waga jak mówiłem spadła do 94,1kg :/ Ale wygląda to dobrze. Pas 89cm więc mało co wzrósł od wejścia a masę

Ogólnie te ostatnie tygodnie przed świętami + święta jadę ostro z kaloriami a w święta nie ograniczam się ani trochę Myślę ,że wyjdzie mi to na dobre.

To tyle Postaram się teraz dawać wpisy częściej aczkolwiek nie wiem co przyniesie życie :D

Pozdrawiam wszystkich Rośnijcie wielcy i silni :D

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Powodzenia.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Dzisiaj pójdzie trening Tricepsa (wczoraj był Biceps).

Wczorajszy Trening Bicepsa:

1.Uginanie ramion ze sztangą łamaną 12x 26,5kg/12x38,5kg/10+2x41lg/8+4x43kg/

2. Uginanie ramion z hantlą w oparciu o kolano 12x12kg/12x14,5kg/12x14,5kg/

3. Supinacja hantlami stojąc 12x17kg/11+1x17kg/8+2x17kg/

4. Młotki stojąc (na dowalenie) 10+2x17kg/8+4x17kg/

Dieta 09.12.13:




Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2013-12-10 18:03:13

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Osobny dzień treningowy dla tricepsa i bicepsa + tyle ćwiczeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Chciałem zapytać o to samo co suchymks.

Z jakiego powodu trenujesz sam biceps/triceps w dany dzień?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Dlatego ,że trenuję intuicyjnie i nie zawsze partię raz w tygodniu i po prostu jeśli mam zakwas i czuję ,że jeszcze się nie zregenerowałem na innych partiach to ćwiczę tą która już jest zregenerowana.

Dodatkowo ćwiczę u siebie na siłownii własnej i mam ograniczony sprzęt a nie wiem kiedy wyrobię na siłownie normalną pojechać (głównie chodzi o zrobienie nóg których u siebie nie zrobię) .

Także w tym tygodniu pewnie będę ćwiczył tak:
Pon biceps
Wt Triceps
Śr Plecy
Czw Klatka + barki
Pt nogi
Sob off
Nd off

Może też być tak ,że zrobię w pt jeszcze znowu biceps bo mi się szybko regeneruje a zaniedbałem właśnie szczególnie biceps i triceps w ostatnich miesiącach stawiając na trening większych partii a je robiąc z mniejszą uwagą.

A ćwiczeń tyle bo jak zrobię mniej to słabo biceps czuje po pierwsze a po 2 mało serii nie pobudza u mnie mięśnii do wzrostu

Może się to wydawać dziwne ale to wynika z wieloletniej obserwacji organizmu i działa :)

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
GhostRecon
Trening swój opieram wyjściowo z treningu Martina Berkhana który proponował na IF


Szybko Ci sie odechciało.

GhostRecon
Może się to wydawać dziwne ale to wynika z wieloletniej obserwacji organizmu i działa :)


Z całym szacunkiem, ale to takie "pierd....e kotka, za pomocą młotka".

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Z całym szacunkiem (albo raczej bez niego jeśli się tak zaczyna wypowiedź :) ) to lepiej znam swój organizm i widzę ,że rosnę,siła wzrasta więc to nie jest żadne pier****nie :) Także nie wiem co dla Ciebie jest wyznacznikiem ,że trening działa ale u mnie wszystko wskazuję na to ,że działa (lustro,metr,siła) :)

Trening dalej opieram na założeniach Berkhana z tym ,że zmieniłem go pod siebie i pod aktualną sytuację w jakiej ćwiczę. Nie chcę mi się tłumaczyć jak wygląda sytuacja no ale inaczej się nie da:)

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jakieś foty sylwetki będą?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko w jednym posiłku

Następny temat

LG błagam o pomoc w sprawdzeniu

WHEY premium