SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]GhostRecon / Dziennik Treningowy [Masa]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Do tej co chodzę podoba mi się przede wszystkim atmosfera, stosunkowo mało osób, w dni typu wtorek, czwartek czasem sam ćwiczę :P Spokój, nie ma przykoksowanych cwaniaków, no tylko tych stojaków brakuje :P Ale obiecali kupić to im nie odpuszczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Dzisiaj dzień bez treningu ale za to bardzo pracowity, cały dzień na nogach i zmęczenie jest

Dieta jak zwykle trzymana :D Jutro pójdzie na pierwszy ogień klatka a później barki i tric.

DIETA:



SUPLE:

2 kaps magnezu
2 kaps glukozaminy
1 kaps witamin
5 kaps omega-3 (wliczone w diete)
1,5 miarki proszku zasadowego

Niedługo planuję zakupić jakąś argininę/AAKG i bcaa/leucynę. Co z tych supli byście proponowali bardziej ,tzn. aakg czy arginina i bcaa czy leucyna?? Szczególnie wybór ważny jeśli chodzi o bcaa czy leucynę pod kątem przyspieszenia regeneracji co lepsze??

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2013-10-22 22:41:33

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
takiej marchewki,pomidora czy brokuł był nie wliczał do bilansu
ma kilka gram węgli na 100g i więcej potrzeba kcal do jego strawienia niż sam może dostarczyć

co innego warzywa które mają ww 10g+/100g

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
No ale wliczam od początku (od kiedy zwiększam kcal) i zwykle jem podobną ilość warzyw więc jak nie wliczę i dodam żeby wyrównać ,np. makaronu to w ogólnym rozliczeniu wyjdę na większym plusie kcal niż zakładałem. Tak mi się wydaję. Ja wliczam głównie ten brokuł/mieszankę(brokul,marchew,kalafior) bo jej dużo jest a resztę wpisuję ale wychodzę ponad założenie nimi( powinno być 275g węgli jest 284g i to z tych warzyw właśnie).

Myślę nad dodaniem dodatkowego treningu na Biceps w tygodniu (sam biceps z brzuchem) jako ,że ostatnimi czasy trochę go zaniedbywałem(z powodu treningu z plecami po któych sił jest dużo mniej) i trzeba nadrobić Jak to rozegrać kalorycznie?? Traktować ten dodatkowy dzień jako zwykły treningowy i wtedy wyjdzie te 1000kcal więcej na tydzień czy może dać mniej węgli niż w normalny treningowy?? Jakieś sugestie??



Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2013-10-23 18:07:56

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
http://www.zapytajtrenera.pl/question/q,237/dieta/odchudzanie/intermittent_fasting

Co powiecie na to co mówi Michał Karmowski na temat IF?Bo ja osobiście się z nim nie zgadzam

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
W czym sie z nim dokładnie nie zgadzasz ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Z tym,że If powoduje zaburzenia hormonalne i zaburzenia metabolizmu. Bo ja ,np. odczuwam więcej ubocznych skutków diety kulturystycznej jak jem normalnie cały dzień posiłki niż na IF.

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dieta dla ludzi niezdrowa?
to ciekawe jak 'pierwsi' ludzie się odżywiali?
wiadomo że ewolucja,że tysiące lat minęło,że to, że tamto
ale jakby tak było to nie mielibyśmy nadal jednego hormonu obniżającego poziom cukru we krwi (insulina)
a kilka podwyższających jego poziom

tylko odwrotnie!

nie obrażając go,pyerdoli gupoty - taki bełkot jak w pierwszej lepszej gazecie pseudo-kulturystycznej

dlatego dieta kurczakowo-ryżowa x5 każdego dnia nadal będzie królować


Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-10-23 22:50:24

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
No dokładnie:) Dodatkowo on pewnie nie stosował IF'a a mówi o nim nie mając wiedzy praktycznej a jedynie opiera się na jakiś teoriach... A co myślisz o tym dodatkowym dniu treningowym(biceps+brzuch) i kaloriach w ciągu niego co napisałem parę postów wcześniej.

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michał to jest stara szkoła, a IF wymaga przełamania barier i to silnie zakorzenionych w przekazie dietetyków w mediach/prasie. Fakt, że istnieje mocna odpowiedź układu hormonalnego przy IF, nie znaczy, że zaburza on metabolizm. Wprost przeciwnie, badania jednoznacznie wskazują przecież na benefity płynące z tej praktyki dietetycznej (choćby nasilona autofagocytoza czy spadek ilości tłuszczu trzewnego) Tylko ile osób zada sobie trud przebrnięcia przez kompilacje wyników badań naukowych?
Łatwiej przecież tkwić w utartych dogmatach czy opiniach kolegów z siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko w jednym posiłku

Następny temat

LG błagam o pomoc w sprawdzeniu

WHEY premium