SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Czikita007

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Przepadłam jak ciotka w Czechach

PIĄTEK 11.09
Podróż do Zakopanego z gośćmi weselnymi. Było wesoło %% Miska prawie czysta. Jadłam chyba pierwszy raz od bardzo długiego czasu kotleta w chrupiącej klasycznej panierce Z aktywności to był tylko spacer po Gubałówce.

SOBOTA 12.09
Góry, góry i wędrówka. Razem z użytkowniczką Venturką pokonałyśmy około 17 km górskimi szlakami. Oczywiście takimi, żebym ja dała radę Ven góry ma na co dzień, więc nie muszę chyba mówić, że dla niej ta trasa była lekkim spacerkiem. Czarny Staw Gąsienicowy, Karb i kilka innych uroczych miejsc zaliczone Miska czysta: mięso, jaja, gorzka czekolada, orzechy.
Ven dziękuję

NIEDZIELA 13.09
W ten dzień po górach chodziłam sama. Postanowiłam zdobyć Kasprowy Wierch. Udało się, wytaszczyłam się tam sama i zajęło mi to ok 3.5 h. Mając jeszcze dużo czasu powędrowałam granicą polsko- słowacką. A gdy moje pośladki miały już dość, zeszłam dosyć stromym szlakiem na dół. Wtedy oprócz pośladków dość miały również moje niećwiczone łydki Miska też w miarę podobna do sobotniej. Żałuję tylko, że nie wrzuciłam po tej wędrówce jakiegoś owoca bo na drugi dzień to zjadłam tonę ww.

PONIEDZIAŁEK 14.09
Powrót do domu. Ekipa jakoś tak cicho siedziała i dochodziła do siebie a mnie co chwilę (mimo obfitego śniadania) burczało w brzuchu.
Bolały mnie pośladki (ale do zniesniena). Gorzej z łydkami, ledwo chodziłam. Wieczorem (już w domu) nażarłam się jak świnia O siłowni w ten dzień nie było mowy.

WTOREK 15.09
Wykopki u babci. Bolące łydki cały czas, jeszcze coś tam tyłek, objedzona do tego ale przeżyłam ten dzień.

ŚRODA 16.09
Ciąg dalszy w/w. W ten dzień doszedł ból dwójek, za to inne bolące części ciała troszkę się uspokoiły. Po poniedziałku i wtorku doszłam w ten dzień jakoś do ładu z miską.

CZWARTEK 17.09
Bolące części ciała nadawały się już na trening. Cały dzień jakieś tam porządki w domu i taka domowa krzątanina. Na wieczór nabrałam ochoty na trening Jak już ubrałam się w fyyt ciuszki, tata pojechał gdzieś samochodem i wrócił po godzinie. Ja w tym czasie wciągnęłam się w lekturę książki i ie mogłam przestać, tak więc treningu nie było

PIĄTEK 18.09

TRENING B

1.Podciągnięcia z nogami na ławce
10/9/8

2. PP
r 10kg x25 x 20/ 20 x8/ x7 x6

3. Przysiad przedni
r 10kg x 30/ 25kg x 20 x 5 serii

4. bułgar
7kg (całość) x15 x 13 x 11

5. ściąganie linek bramy (na plecy)
10kg z jednej strony x 15/ 15 x 10 x9

6a. pompki damskie
20/20/8

6b. podciąganie nóg w zwisie
10/10/10

Miska:
jajko, wiórki kokosowe, whej, olej kokosowy, maliny, białko jaja kurzego, ser twarogowy
filet z piersi kaczki, oliwa z oliwek, pomidory, cebulka
mintaj, masło,śmietana, jabłko, marchewka
fit sernik z przepisu wyrzej
TRENING
whej, śmietana, banan, ziemniaki, masło

BTW ~~~~1 775,3 kcal b: 152,5 g (34,5%) w: 83,0 g (18,8%) t: 92,0 g (46,8%) Bardzo fajnie czuję się na takiej misce.

W końcu zrobiłam trening Skończyłam cała spocona ale bardzo szczęśliwa. Prawie bym go nie zrobiła bo będąc już pod siłownią, okazało się, że nie wzięłam kluczy Wsiadłam w samochód i po nie pojechałam, szkoda było wracać do domu skoro się już zmotywowałam. Byłam pół godziny w plecy ale warto było. Od poniedziałku (po tej okropnej wyżerce) chodzę z wzdętym brzuchem. Ale raczej dołem, obstawiam, że to @@

Z tego tygodnia wyciągnęłam pewną lekcję ale przemyślenia zostawię dla siebie.

Niżej kilka fotek z weekendu:























Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2015-09-19 10:02:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Spaceru z Venturką to zazdroszczę!

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja nie wiem czemu ta cenzura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
intensywny tydzien ;) no wlasnie tez nie wiem po co ta cenzura ? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Toż Czitka notowana jest

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ejpi ciiii

Adzik, Polka forum jest publiczne, nie wiem, czy każdy che moją mordzię oglądać, ale w sumie.... to i tak chyba każdy wie, więc macie rację, cenzura chyba bez sensu
_______________________

SOBOTA

DNT

30 min truchtanka w terenie- chciałam zrobić "miękkie nogi" i pobić rekord w czasie lub zacząć robić pompki w burpisach. Niestety moje nogi przy pierwszym przysiadzie powiedziały:

MISKA

białka jaj, ser żółty, masło, cebula, pomidor, garśc orzechów
udko kaczki, masło, ziemniaki, gotowana marchew, kapusta kiszona
kukrak wsiowy pierś, śmietana, pomidory, cebulka
fyyt sernik, maliny, kakao
TRUCHTANKO
żółtka, łyżeczka miodu

+woda, czarna kawa, kawa z mlekiem, herbatka z pokrzywy
+imbir, cynamon, kurkuma, moega3, Mg

BTW ok ~ 1 514,6 kcal b: 131,8 g (34,9%) w: 71,4 g (18,9%) t: 77,4 g (46,2%) Coś mało. Ale obstawiam, że więcej bo posiłek z udkiem kaczki na oko i śmietana wsiowa to pewnie tłustsza niż wliczyłam.

Sernik + maliny + kakao ze słodzikiem


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Byłem całkiem niedawno w Zakopcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Od ubiegłego tygodnia mawia się: Przepaść jak steven w Czechach

Czikita007
Z tego tygodnia wyciągnęłam pewną lekcję ale przemyślenia zostawię dla siebie.


Przemyślenia dot. treningu/sportu/sfd? Czasem warto pofilozofować

Sernika musze odpalic na dniach, narobiłaś smaka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Sportu jak i życia Czego oczekuję od tego co robię, jak jem i co mi to daje Chyba w końcu mi się moje oczekiwania klarują, potrenujemy, pojemy, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na klatkę piersiową dla początkującego 12 latka

Następny temat

split do oceny

WHEY premium