SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Czikita007

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
pomyłka 65,5 cm ma być haha

Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2015-03-21 21:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Ten shoulder box to według mnie pomyłka i niepotrzebne kombinowanie.Wrzuć klasyczny wznos

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Tak też zrobiłam od oststniego treningu i autentycznie palenie większe.
_____________

NIEDZIELA

DNT


Sprawca wzdętego brzucha, złego samopoczucia i beznadzyyyyieeeeeeeeeeii @ Ale w sumie to się cieszę

Mam fazę na grzaneczki smażone na oleju kokosowym. No co? Chleb czerstwy. A na kolację zrobiłam sobie owsiankę z wiórkami kokosowymi a na to jajca sadzone, bo akurat miałAm ochotę na ciepłe żołteczko. AWANGARDA

DIETA

- warzywa:papryka czerwona 1 szt, pomidory, sałata lodowa, ogórek kiszony
- płyny: kawa czarna 2x, , woda ok 2,5 l
- suplementy: tran, wit D, anabolic dream 5 g, calcium, Mg
-leki: euthyrox

*Zdjęcia szamy to nie z dziś










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wzdęty brzuch to zły objaw.Albo któryś składnik Cię uczula, albo za szybko podbiłaś kcal.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Płatki owsiane zawsze jadłaś w takiej ilości ? Od kiedy zaczęły się te problemy ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Wzdęty brzuch to już wyjaśniona sprawa (tak mi się wydaje) -> patrz babskie dolegliwości. Aczkolwiek jak przejdzie mi ten okres, będę obserwować czy brzuch wróci do nrmy. Jak nie wróci to co z tym robić?
Nie zawsze jem tyle płatków owsianych ale bardzo lubię. Akurat w niedzielę się tak złożyło, że aż tyle ich zjadłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Jestem.Nie było mnie dwa dni bo były zakręcone. Znzcay byłam ale ni miałam czasu na dokładne wypiski.

_____________-

PONIEDZIAŁEK

klata + plecy + bic+ treic + 15 min aerobów

Trening bardzo udany. Czułąm na drugi dzień, że coś robiłam.
Brcuch wzdęty.
_____________________

WTOREK

nogi

Wtorek wyszedł dosyć śmiesznie. Rano pobudka 6.00 ->> parktyki (dojechać 60 km ) a po praktykach postanowiłam pojechać do domu bo bliżej miałam niż wracać na stancje do Rzeszowa. W środę zaczynam zajęcia później więc nie było spiny.

Spompowałam się na treningu i przyłożyłam do pośladków, dobrze je czułam. Dziś zobaczymy co z tego będzie. Ale już zaczynam coś czuć.

Brzuch wzdęty znów i teoretycznie wczoraj skończył mi się okres. Będę się obserwować ale mam kilka typów od czego to: okres jak nie to ostatnio piłam więcej gazowanej wody albo mam nauczke za te energetyki ziroł.

Dostałam paczkę. Foty wieczorem

DIETA





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
ŚRODA

DNT


Bolą mnie nogi ledo co dziś nimi przebieram.

Zrobiłam też od razu degustację białka, które o trzymałam. Jak dla mnie białko jak białko dobre ale wolę normalne mięso

DZIĘKUJĘ














Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2015-03-25 21:40:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Zapomniałem, że złożyłem dla was zamówienia

Ja też wolę mięso, gdyż po odżywkach mam rewolucje żołądkowe

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
26 marca
CZWARTEK


PRZEMYŚLENIA
Dziś podczas zakupów, a właściwie mierzenia x ciuchow w przymierzalni zaopatrzonej w fajne lustra, dotarło do mnie, że aby BUDOWAĆ mięśnie trzebA JESĆ. Obiektywnie pooglądałam się z każdej strony. Owszem smalcu trochę trzymam na sobie ale przecież chcę być ładnie umięsniona. Tak więc jem dalej i trenuję of kors.

Spuchłam trochę (wody nabrałam) bo pierścionek, który ściągam bez trudu jakoś teraz opór stawia.

TRENING

Rozgrzewka: 5 min bieżni, rozciąganie

1.Zołnierski 4x8-10 1min
15kg/20kg/22,5kg/25kg/30kg x5 x4
15kg/20kg/22,5kg/25kg/27kg/30kg x 6
14kg/18kg/22kgx12/22kgx11/26kg x8
r:10kgx20/ 18kg/22kg/26kg/30 kg x 8 (bardziej znów wyszło pp)/ oststnia seria: dropset czyli: 30kg/22kg/18kg/ 14kg

A trochę więcej dziś seri. Najpieerw kombinowałam z ułożenim rąk a potem dokładałam bo czułam siłę.

2. Sciaganie drązka górnego szerko do klatki 4x8-10 przytrzymac na 2sek w sciagnieciu
sztabka/dwie/trzy/ cztery x 5
1 sztabka/ 2 sztabki/ 3 sztabki/ 3 sztabki x 7
18kg/19kg/22kg/22kg x 12
21/24/26/28kg x 10


3a. Wznosy ramion bokiem 4x 10-12
2kg x 4 seriex x duża liczba powtórzeń
1kg/2kg/2kg/ 2kg x 10

Nie liczyłam powt. Robilam do uczucia palenia.

3b. Sciaganie linek wyciagu górnego prostymi rekami 4x10-12 (1min)
3sztabki/4/5/6sztabek x 7
3sztabki/ 3sztabki/ 4sztabki/ 4sztabki x8
12kg/14kg/18kg/18kgx10
17kg/21kg/21kg/24kg


4a. tric, prostowanie ramion na wyciągu górnym 3x 10
4b. bic, uginanie ramion na wyciągu dolnym 3 x 10

Taka super seria, co by miec większą łapę.

5. spięcia brzucha 2x12-15 Mówiłam już że nie lubię robić brzucha?

- 15 min bieżnia różne wariacje marsz/ trucht/ wznos- by sie nie nudzić

Trening wyszedł ok.

-rozciąganie


DIETA

-warzywa: pomidory, sałatka pekińska, ogórki pikle, pół czerwonej papryki, kapusta kwaszona, gotowany kalafior
-suplementy: show time 5g, anabolic dream 5 g, tran, wit D, lecytyna, Mg
-leki: euthyrox
-płyny: woda ok 3l, 1x czarna kawa

Soja i jej przetwory są be, ale czy suplement lecytyna sojowa jest ok?



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na klatkę piersiową dla początkującego 12 latka

Następny temat

split do oceny

WHEY premium