SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Czikita007

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Dziękuję za usunięcie dubla

__________________
WEEKEND

W sobotę było dużo siedzenia na dooopie. Cała noc w autokarze. Coś tam pospałam ale słabo.

W niedzielę za to sobie odbilam, było duzo chodzenia. Zwiedzaliśmy Berlin. Słońce. Pogoda się udała.

Co do miski. W sobotę miałam własny prowiant. Jeśli chodzi o bilans to raczej przekroczony, ale co tam #masa #czysto #zdrowo #swoje
Co?: placek owsiany z whejem i migdałami, migdałay, zestaw obiadowy 2x : wieprzowina+kasza+masło i oczywiście warzywa

Niedziela: śniadanie w hotelu: bułka, jaja 3x, ser żólty, masło a na deser troszkę czekolady, kebab (no tyle Turka w Berlinie, że trzeba było spróbować tej narodowej potrawy, był ok, dużo mięsa, cieniutki placek, warzywa), migdały, jaja gotowane, sałata, trochę pieczywa chrupkiego

*dres SFD ze mną, uratował mnie wieczorem jak się zimn zrobiło




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
FIZJOTERAPEUTA ogarnięty. Mam wizytę w przyszły czwartek.

INNE NJUSY
- ZMIENIŁAM SIŁOWNIĘ nie podoba mi sie tam, ale juz za poźno, odliczam dni do końca karnetu W sumie ma to swoje plusy: własnie tam umówiłam się do fizjo; mam tam trochę dalej przez co sie tak nie obijam bo musze jeszcze liczyć się z czasem na dojazd, brak klimy uf

WYMIARY [CM]
*/27,02/ 10,03
UDO /56,5; 56/ 56; 55,5
PUPA /94/ 93
KOŚCI BIODROWE / 84/ 83,5
TALIA / 65 / 65
KLATKA PIERSIOWA / 83/ 82,5
BIC /* / 27

- ALE DZIŚ MNĄ NOSIŁO, MIAŁAM #niewiemcochcezesobazrobic #jescmisiechce #plakacmisiechce @ tak; ale juz jest ok

_____________________
PONIEDZIAŁEK

KLATA+PLECY+ ŁAPY + 15 min cardio

nIe robię rozpiski dokładnej. nowa siłownia, obczajanie i pierwszy raz w życiu widziałam faceta w klapkach na siłowni ale mnie wkurzał, jeszcze mi sie na wyciąg dolny wepchał bez słowa


WTOREK

NOGI

Dziś też nie robię dokładnej wypiski, ze względu na kiepski humor i @. Nadal obczajałam siłownię. No poczułam się jakoś razniej jak zobaczyłam laskę, katującą placy. *Ale ona widząc mnie chyba nie była zadowolona Pewnie wlazłam na jej terytorium

MISKA
woda, suple, warzywa, niewliczony owoc po treningu- były











Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2015-03-10 19:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ude lepiej zbudowane niż u niejednego faceta (uznaj to za komplement).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Po obwodach można wnioskować, że tłuszcz leci.Możliwe, że w tym samym czasie lekko podrosną mięśnie.Wtedy zmiany wizualne byłyby spektakularne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
dziękuję <zawstydzony>


W tym tygodniu zrobię fotki/ ew. w przyszłym/ bo to zaraz będzie pierwszy miesiąc konkursu

____________

ŚRODA

DNT


Z kolei dziś humor dopisuje i doopiero zlapały mnie domsy na plecach W końcu dogadałam się z moim komputerem, chba nawet zaczynamy się lubić

DIETA
- PŁYNY: woda ok 2.5l, czarna kawa 2x
-WARZYWA: mrożonka z brukselka i marchewka, pekińska, pomidory, paprycza czerwona, pomidory
- SUPLEMENTY: wit D, caccium, tran, anabolic dream 5g
- euthyrox
* maly luz na węgle bo ide jeszcze na kawę z kolażankami




Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2015-03-11 19:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Czikita nie ma co idzie elegancko. A zwiedzanie Berlina fajna sprawa choć mi osobiście bardziej podobało się Monachium

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Na koniec będzie kosa :) Też może pod koniec tygodnia zrobię fotki po 1 miesiącu. Chociaż u mnie chyba nie będzie tak dobrze jak tutaj :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Będzie, będzie nie ma lipy. Ja myślę, że dacie radę i efekty będą świetne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Oby było tak jak mówisz :)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Pozytywne myślenie to połowa sukcesu. To podstawa jak ktoś dobrze mentalnie się przygotuje to da radę. Zanim ciało się podda to głowa już kilka razy klęknie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na klatkę piersiową dla początkującego 12 latka

Następny temat

split do oceny

WHEY premium