SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Czikita007

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
czikita007
To ćwiczenie z linkami było zamiast uginania nog leząc. Chwilowo nie mam możliwości wykonywać tego ćwiczenia. Tak samo jak prostowania nóg siedząc. Jest taka końcówka dokręcana do jednej z ławek ale baaardzo niestabilna i niewygodna.

Czy to jest glute ham raise?


O fajnie, że przysiad wygląda juz lepiej. Będę zwracać na te palce uwagę.

PYTANIE:
1.Jak to jest z suplementacją kreatyną. To, ze tylko w dni treningowe i około treningowo to wiem, ale faktycznie czarna kawa osłabia działanie tego suplementu?
2. Jak wrócę po feriach na stancję to pewnie przerzucę to areo w dni "góry". Po nogach jestem totalnie zmęczona. Do końca miesiąca nie będę robić aerobów. No chyba, że zrezygnować całkowicie...

!!!
eh.. Do fizjoterapeuty jak już się dodzwoniłam to okazało się, ze trzeba mieć skierowanie. A jak chciałam się umówić prywatnie to pani powiedziała, żebym przyszła osobiście się umówić no, do przychodni do której dzwoniłam mam 80 km. Poszukam czegoś na miejscu a jak nie znajde to odwiedzę fizjoterapeutę dopiero w marcu.
_____________________

18 luty
ŚRODA

DNT

-wieczorne rozciąganie

ufff... wczoraj po treningu jakoś tak bardziej bolał mnie prawy pośladek, juz myślałam, ze coś naciągnęłam, na szczęście dziś już jest ok.
Jakichś mocnych domsów na nogach nie mam, ale czuję że sa ociężałe i jak się zasiedzę to ciężko wstać.

DIETA

-WARZYWA: papryka czerwona, pomidor, kapusta kiszona, warzywa ze słoika mix: kalafior, pomidory, ogórki
-PŁYNY: woda ok 1,5l, czarna kawa 2x, herbata zielona
-SUPLAMANTY: wit D, tran, cerutin, Mg
-leki: euthyrox

Dnia dzisiejszego co chwile byłam głodna, pewnie po wczorajszym treningu.






Tak, to jest GHR.

1.Nie osłabia Popatrz, że niektóre suplementy kreatynowe zawierają w składzie kofeine.Ponadto kreatyna jest naturalnie produkowana przez organizm.

2.Zezwalam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
JBB zapraszam
____________
No to moje wątpliwości z kreatyną rozwiane, a areło jak się miesiąc skończy.
_________

19 lutegp
CZWARTEK


EH... lubię mieć luz ale jak siedzę cały czas w domu i nie mam co ze sobą zrobić to nie lubię i wiem, że jeszcze będę narzekać na brak czasu Takie niewiadomocozesobązrobić skutkują ciągłymi wycieczkami do kuchni, powycieranymi kurzami i jakimś bezsensem, który jutro minie bo na szczęście mam już plan, nie to co dziś zaplanowany był tylko treening a miska to się na bieżąco tworzyła.

TRENING

1.Zołnierski 4x8-10 1min
r:10kg/20kgx15/x15/30kgx10/x8







Było ok. Chociaż żołnierski chyba nie polega na pomaganiu sobie przez wybicie z nóg, więc chyba powinnam zjechać z cięzarem.

2. Sciaganie drązka górnego szerko do klatki 4x8-10 przytrzymac na 2sek w sciagnieciu
24kg x15/x14/26,5kg x12/27,5kg x8
Filmik z przedostatniego treningu.




3a. Shoulder box 4x 10-12
1kg x12/2kg x10/ 2,5kg x9x9
oj, czułam pieczenie w barkach i nie wiem do końca czy tyle było powtórzeń bo byłam zajęta liczeniem tego złożonego ruchu podczas wykonywania

3b. Sciaganie linek wyciagu górnego prostymi rekami 4x10-12 (1min)
15kg/20kg/25kg/25kg x 10
Filmik, nie wiem czy dobrze robię. Co najbardziej powinnam czuć w tym ćwiczeniu?




4a allachy 3x15
4b dźwiganie nóg do góry 3x12
4c. spięcia 3x15

Obdód na brzuch robiłam wspólnie z bratem. Nie pamiętam obciążenia w allahah i ilosci powt.

Z treningu zadowolona. Barki czułam, plecy tak samo.

-rozciąganie- przed snem

DIETA

-warzywa: gotowana kapusta kiszona, kapusta KISZONA, pomidor, szczypiorek, ogórek kiszony, por
-suplementy: kreatyna przed i po treningu, tran, wit D, cerutin
-leki: euthyrox
-płyny: woda ok 2 l, 1x czarna kawa, kawa czarna z łyżeczką kakao 1x, herbata zielona 1x, rosół z kaczki bez oczek ok 0,5 l, herbata malinowa 1x

Zaszalałam dziś przy obiedzie z białkiem, duży kawałek mięcha z rosołu mi sie wyłowił. Więc na późniejsze posiłki to juz tylko żeby symbolicznie było. Więc +10 B i -10ww. Bilans się zgadza Chodziło coś dziś za mną ale kawa z kakao załatwiła sprawę. Aa i jeszcze gryz lazani był...




Wczorajsza owsianka: owsiane płatki, whej, cynamon


Dzisiejsze śniadanko: ser twarogowy, makrela, chleb, keczup domowej roboty, szczypiorek, por



Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2015-02-19 21:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Wstyd się przyznać, ale w żołnierskim operujesz zbliżone ciężary do moich Źle się dzieję ze mną

Fajne kanapeczki :)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Lucky, kwestia czasu kiedy mnie przegonisz
__________
20 lutego
PIĄTEK

DNT


Większość dnia po za domem. Obiad w restauracji. Fit.. niestety, gotowane warzywa dołączone do ryby i ryżu były ugotowane aż za bardzo i przesolone, ble, zjadłam bo zapłaciłam Mogłam zostawić, sól to zuo w moim przypadku.
Odebrałam dziś paczkę. Jutro ofotografuję i zamieszczę zdjęcia, dziś juz kiepskie światło.

Waga z rana: 60,2 kg chciałam sie pomierzyć jeszcze ale zaprzepadł w domu metr krawiecki. Pomiary będa w przyszłym tygodniu. Byłam zaskoczona wagą bo w oststnim czasie czułam się jakoś ociężałą.

DIETA

-warzywa: pół czerwonej papryki, brokuł gotowany, trochę kalafiora, kiszone ogórki, pomidor
-suplementy: tran, wit D, cerutin
-leki: euthyrox
-płyny: woda ok 1 l, 1x czarna kawa, herbata zielona 1x, herbata malinowa 1x, energy drink zero ok 100ml

II śniadanie: kanapki z wątróbką







Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2015-02-20 20:20:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Bardzo dziękuję za otrzymaną przesyłkę!

Zawartość:
Iron Horse - Show Time UPDATE 2.0
Anabolic Dream


Show Time 2.0 jest suplementem przedtreningowym.
Już wypróbowane. 5g przed treningiem. Czułam lekkie mrowienie na dłoniach. Smak pomarańczowy, aczkolwiek nie porywający. Za to ładny zapach samego proszku

ANABOLIC DREAM to mix najlepszych form kreatyn i ziół stworzony z przeznaczeniem dla sportowców uprawiająycych dyscypliny siłowych i siłowo-wytrzymałościowe.

PYTANIE: Jak powinnam suplementować się drugim produktem. Tak jak w opisie? 5 g codziennie z dala od posiłków? Czy wtedy już nie powinnam brać kreatytny w dni treningowe, skoro ten produkt to mieszanka różnych form kreatyn??















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
21 lutego
SOBOTA


TRENING

1. Przysiad przedni 5x8-10 (1min)
30kg x 15/ 35 kg x 13/ 40kg x 10/x10/x9
30kgX 15/ 40kg x8/ 50kg x 5/x5/x5

Po korekcie: klata bardziej do przodu, tyłek bardziej wypiety; to te 40 kg i było syto, ledwo do 10 powt dociągałam.

2a. Suwnica nogi neutralnie w srodku platformy 4x12-15
kg 60 x 16/ 70x 14/ 80x 12/ 85x 10
40/60/80/100 kg x 12

2b. Bułgarski 4x12-15 na noge (90sek)
10kg/12kg/12kg/12kg x 11
10kg/10kg/15kg/15kg x12

Po przysiadach ta seria łączona była ciężka do wykonania, nogi zdrętwiały, miałam juz lekko dość.

3. Wypady 3x8-10 na strone (1min)
10kg / 12kg/ 12 kg
10kgx 3 serie x ok 12 powt na nogę

Już nawet nie liczyłam powtórzeń, po kilka i odpoczynek. POMPA

4. MC PROSTE nogi
30 KG x 10/9/8
40kg x 10/10/8

Na dobitkę, ledwo co.

Zadowolona jestem z treningu i to bardzo, była ppompa i konkretne zmęczenie, cięzko mi się schodziło potem po schodach. Trening zapowiadał się słabo bo z pół godziny czekaliśmy z bratem na klucz bo tak jakoś wyszło. W między czasie była rozgrzewka, dwie partyjki bilarda

DIETA

-warzywa: szczypiorek, papryka czerwona, brokuł, ogórki kiszone
-suplementy: kreatyna przed i po treningu, tran, wit D, 5 g Show Time update 2.0
-leki: euthyrox
-płyny: woda ok 1,5 l, 2x czarna kawa, herbata zielona 1x




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777511
Elegancko widzę, że trening niezły. Show time powiem szczerze na mnie działa bardzo dobrze choć ja przedtreningówki stosuję tylko w gorsze dni, ale dla mnie jest elegancki.
Kreatynę bierz jak Ci wygodnie możesz spokojnie brać wg zaleceń z opakowania

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Powodzenia Podglądam i dopinguję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Znalazłam Podglądam i trzyma kciuki

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
podglądam również
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na klatkę piersiową dla początkującego 12 latka

Następny temat

split do oceny

WHEY premium