SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Układamy własny plan treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
na wyciągu możesz robić wiosło ale straci ono atrybut ćwiczenia wolnociężarowego , możesz pobawić się w wydłużenie jednej z faz wiosłowania wyciąg może Ci to umożliwić

możesz pomyśleć żeby zamiennie robić przysiad z martwym ciągiem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak lepiej będzie z tym wiosło ??
może damy a)normalnie b)wyciąg ??
zmienie też bica na wyciąg :D
więc może b )
nogi -martwy
plecy -wiosło na wyciagu
klata -wyciskanie na dodatniej
bary-wyciaa przed glowy
biceps-modlitewnik
tric - francuz

napewno jednak martwy ?niemam pasa ;/

Zmieniony przez - Yeavin w dniu 2011-01-25 20:34:59

Zmieniony przez - Yeavin w dniu 2011-01-26 17:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
martwy musi być, technika ponad wszystko jak czujesz że pozycja techniczna szwankuje przerywasz ćwiczenie

i tak w każdym ćwiczeniu, jak czegoś nie wiesz techniki któregoś ćwiczenia pisz opiszę Ci dokładnie co i jak

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napewno tak może być ? propo bica to jak robie na wyciągu dolnym to czytałem że na masie nie wchodzi lepiej na rzezbe to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
wszystko ma swoje zastosowanie, w planach fbw powinieneś się opierać na ćwiczeniach wielostawowych , jednak wyciąg da popalić bicepsom nieźle , bo często blędna technika uginania stojąc powoduje że napięcie w bicepsach zanika , wyciąg pozwoli na stałe napiecie

nie szalej z objętością w treningu ramion bo mocno zostaną pobudzone wielostawowcami

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatecznie tak?
A)
NOGI-PRZYSIAD 10-10-10-10
PLECY- WIOSŁO 10-10-10-10
KLATA -WYCISKANIE NA PLASKIEJ 10-10-10
BARKI- PRZED GLOWy wyciąg 10-10
BIcEPS -UGINANIE NA MODLITEWNIKU 10-10(lub na wyciągu)
TRIC- WYCISKANIE FRANCUSKIE LEZAC 10-10
- BRZUCH

B)Nogi -martwy
plecy -wioslo na wyciagu
klata -na dodatnim skosie
barki - zza karku może ?? skoro w a )jest przed glowy (na wyciągu)
bic-wyciąg
tric - francuz

jak myślisz ??

Zmieniony przez - Yeavin w dniu 2011-01-30 17:18:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz ... na plecy robie wisolowanie


a na barki to Wyciskanie sztangi sprzed głowy tylko że na wyciągu ?? może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Witam, jestem początkujący, mam 18lat, wage 85kg. Można powiedzieć że jestem 'beztłuszczowcem' genetycznie. Kupiłem sobie tydzień temu ławke ( obciążenie 85kg ) I HANTLE ( 2 x 10 ), i przeczytałem ten artykuł, muszę przyznać bardzo ciekawy, i bardzo ciekawe plany. Mam takie pytanie co lepiej rozpocząć ćwiczyć na początek FBW czy HST, szczerze mówiąc bardziej przekonał mnie HST, ale chciałbym się was polecić. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
GrandDerby

HST to mutagen FBW dla osób z wiekszym stazem i potrzebami. najlepsza metoda to najprostsza wzgledem poziomu wytrenowania , na ten moment jesli zaczynasz najprostszy program treningowy oparty o system FBW wykona swoje zadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
ale temat się odkopał

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weekendowy plan na masę

Następny temat

Redukcja Tluszczu w obrebie pasa + Plan na rzezbe!

WHEY premium