SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

+35 Zgubić brzuch i wzmocnić mięśnie jednocześnie?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311172
Chyba niegłupi art o byciu początkującym i co robić, a czego nie
https://www.t-nation.com/training/the-4-dumbest-things-beginners-do 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131007
ajazy
Chyba niegłupi art o byciu początkującym i co robić, a czego nie
https://www.t-nation.com/training/the-4-dumbest-things-beginners-do
Spodobał mi się:
3 punkt - nie brać się za redukcję bez zbudowania mięśni
4 punkt - częsty trening tych samych grup mięśniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Z tym, że ten artykuł moim zdaniem jest dla młodych chudych przecinaków którzy nie mają ani mięśni ani fatu. Natomiast same zalecenia odnośnie treningu i diety są jak najbardziej ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Tu po wypowiedziach kolegi widać dzisiejsze podejście etykietkowe do wszystkiego,także do treningu .

Etykietka robimy masę,etykietka robimy rzeźbę i już wiele osób to wszystko bierze dosłownie.

A tak naprawdę,szczególnie na początku-trzeba się wziąc za podstawowy trening i trochę przypilnować diete -zmiany będa szybkie i zachęcające do dalszych postępów.
A za 3 lata (jak wszystko dobrze pójdzie) można powoli wyśleć o robieniu masy,czy rzeźby :)

Teraz po prostu trzeba działać .






Zmieniony przez - masti w dniu 2018-04-28 18:40:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie..1 raz zgodze sie z Mastim ..podstawowy ogolnorozwojowy trening silowy i racjonalna dieta..higieniczny tryb zycia bez picia ..nie ma co gdybac i zastanawiac sie nad drobnostkami.masa czy rzezba..tylko nie daj Boze...jakies ketlowskie wymyslanki bo 10 lat zajmie budowanie podstaw i nic z tego moze nie wyjsc..chyba robota na budowie jest efektywniejsza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Dokładnie o tym cały czas piszę, trzeba w ogóle zacząć coś robić, później działać systematycznie, korygować akcje w miarę postępów i tak w kółko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
No i już dużo dzieki Wam wiem. A więc decyzja i plan mój jest taki, że będę ćwiczył silowo z godzinę co 2 dzien, po treningu silowym ok. 20 minut aerobow na biezni i oczywiscie dieta. Na razie bez zadnych wspomagaczy ani supli. Dam znac za kilka miesięcy co z tego mi wyszlo i czy bylo warto. Dzieki wszystkim za uwagi i do dziela! :) P. S. W ciagu kilku tych dni tygodni odkąd sie za siebie wzialem juz widac jakies efekty na lapach, zona twierdzi, ze mam lepsza postawe, waga co prawda nie spada, ale obwod w pasie i owszem... A widoczne efekty, choc powolne, to chyba najlepsza motywacja do dalszej pracy nad soba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131007
Myślałem, że to już koniec ale cieszę się z odzewu.

A co będziesz robił co drugi dzień?
Ciekawią mnie ćwiczenia, które masz zamiar robić. Naprawdę nie potrzeba ich tak wiele jak się zazwyczaj uważa. W późniejszym okresie ważniejsza jest liczba serii aby mięśnie były większe i bardziej widoczne. Ja do większej liczby serii dochodzę stopniowo (pisałem zresztą o tym).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Co juz robię raczej :) Taka bardziej ogolnórozwojówka - łydki, uda, klatka, plecy, biceps, triceps, barki. Nie umiem nazywac Waszym jezykien rodzaju cwiczenia. I po bieżnia 20 minut. Dieta na bilansie delikatnie ujemnyn, bogata w białko, 5 posiłków. Efekty obecne to przede wszystkim mniej w pasie,choć waga stoi. Lepsza postawa, mniejszy garb. Obwod w bicepsie tez stoi, ale ładniej wyglada. Zaczynaja sie zarysować miesnie. Czyli generalnie efekty, o ktore mi chodziło, choć powolne. :) Kraty na brzuchu nie pożądam :) Chciałem mieć po prostu brzuch "normalny", chociaż kto wie, czy nie porwie mnie kiedyś na kratę jak sie za bardzo odnajdę w moim nowym hobby :) Ale ja zwiekszam stopniowo ciężar, nie ilość powtórzeń.


Zmieniony przez - carbon-dioxide w dniu 2018-05-07 13:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
"Czyli generalnie efekty, o ktore mi chodziło, choć powolne. :) " - mam ochotę sprowadzić Cię na ziemię - jak widzisz efekty po 1-2 tygodniach typu "bicek ładniejszy" to szczęściarz jesteś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UCZYMY SIĘ WYMYKU I MUSCLE UP

Następny temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

WHEY premium