SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

+35 Zgubić brzuch i wzmocnić mięśnie jednocześnie?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Rozklad dnia? O 10 wstac i do robory na 11 do 22. Prawie codziennie. Spac o 1 w nocy. O 2, jeśli żonka jeszcze nie padła :P Co zlego w treningu o 23? No chocby to, ze po treningu nalezy zjesc, ale tuż przed snem?
Nie jestem w stanie się zmobilizować do wstawania o 7:00 rano przy zasypianiu o 2:00 w nocy, kiedy ze 2 razy dziecko mnie jeszcze w nocy obudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Jakąś tam pamięć mięśniową chyba mam z młodości. W tej chwili ćwiczę co drugi dzień od 3 tygodni i już mam wrażenie, że coś się ruszyło :) Ale pytałem o te odżywki i suple, żeby było jeszcze szybciej i jeszcze lepiej. I jak to brać, jeśli mam taki tryb dobowy i czy redukcja, czy building, czy to i to na raz, bo mój cel to ręce i plecy budować, a brzuch niwelować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311171
"Co zlego w treningu o 23? No chocby to, ze po treningu nalezy zjesc, ale tuż przed snem?"

Ja zazwyczaj kończę trening między 23 a 24, raczej bliżej 24. I przyznaję, nie jem...400ml mleko + białko w prochu i chwatit. Ale nie wiem, czy to dobre podejście...
Ale okno anaboliczne to podobno aż 24 godziny trwa czy coś koło tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
carbon-dioxide
Rozklad dnia? O 10 wstac i do robory na 11 do 22. Prawie codziennie. Spac o 1 w nocy. O 2, jeśli żonka jeszcze nie padła :P Co zlego w treningu o 23? No chocby to, ze po treningu nalezy zjesc, ale tuż przed snem?
Nie jestem w stanie się zmobilizować do wstawania o 7:00 rano przy zasypianiu o 2:00 w nocy, kiedy ze 2 razy dziecko mnie jeszcze w nocy obudzi.
W treningu przed snem jest to złe, że trening działa pobudzająco i trudno potem zasnąć. Jeśli razem z żoną chodzisz spać o podobnej porze to możesz spróbować trenować po pracy (przede wszystkim rodzina - bez tego nie będzie sukcesu).
Też jestem zwolennikiem wzmacniania mięśni mimo lekkiej nadwagi.
Nie dyskredytuj 66-latków . Za klika dni będę miał 3 lata więcej a mój dziennik treningowy jest w tym dziale "Ciągła walka o wygląd". Nie piszę abyś się na nim wzorował gdyż chyba nie masz tyle czasu aby tak walczyć o wygląd. Masz wszystko co potrzeba do treningu siłowego w domu i możesz zacząć pakować . Wstaw jakieś foto to Ci ludzie pomogą. Te 2000kcal to będzie trochę za mało aby trenować (nie wydaje mi się abyś był zbytnio otłuszczony przy takim wzroście i wadze ciała.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-04-24 14:10:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
carbon-dioxide
Jakąś tam pamięć mięśniową chyba mam z młodości. W tej chwili ćwiczę co drugi dzień od 3 tygodni i już mam wrażenie, że coś się ruszyło :) Ale pytałem o te odżywki i suple, żeby było jeszcze szybciej i jeszcze lepiej. I jak to brać, jeśli mam taki tryb dobowy i czy redukcja, czy building, czy to i to na raz, bo mój cel to ręce i plecy budować, a brzuch niwelować...
Podaj plan treningowy. Cieszy, że już widzisz efekty treningu. Możesz kupić kreatynę i białko w prochu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12186 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627547
Bardzo się cieszę że zdrowy z Ciebie chłop, tylko zaniedbany. Zawsze to lepiej rokuje. A pytaniem o cukrzycę się nie obruszaj, bo jest to powoli choroba cywilizacyjna, a nie po 60.
Trening o 8 mógłby być - szczególnie ze w domu masz sprzęt.
Daj te zdjęcia bo moze źle sobię te Twoją wagę wyobrażam, że tak na te spacerki i rowerki reagujesz. ALe jak ktoś nic nie robił przez jakiś czas a teraz zacznie sprinty biegać to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
carbon-dioxide
Postaram sie odpowiedzieć wszystkim... Diety całej nie będę chyba tu pisał, napiszę jutro przykladowy 1 dzień. Jest ustalona na 28 dni i ma się potem powtarzać od nowa. Jutro pewnie tez wrzucę jakieś swoje zdjęcia. Dietetyczka zrobiła mi dietę na 2000kcal 5 posiłków dziennie. I mowila, żebym ćwiczył silowo, a cwiczenia plus dieta spowodują że brzuch spadnie. Wedlug niej mialem nie iść w redukcję, jezeli nie tylko to jest na celu.


nie za bardzo rozumiem, masz nie iść w redukcję a ustawia Ci dietę na 2000kcal? to niby co to jest dla 100kg chłopa ?
wrzuć tę dietę, najlepiej zrzutem z potreningu żeby było od razu widać podział makro
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Dieta taka, bo trzeba bęben zgubić, bo to przez niego tyle ważę :) Ale też nie wiem, czy to nie za mało jak dla mnie... Dlatego się tutaj radzę wszystkich... Sorry Ojan, szacun dla Ciebie, ale myślałem niepotrzebnie stereotypowo :) Nie mam jako takiego planu treningowego, co 2 dni robię z pomocą sztangi, hantli i ławeczki klatkę, plecy, biceps, triceps, brzuch... Przed 10 minut rozgrzewka na bieżni. Po "siłowni" raz bieżnia 30 minut, raz nic... Ale nie jestem pewien czy w mojej sytuacji tak to powinno wyglądać. Dzięki wielkie za rady i słowa otuchy :) Kabo9, dzięki za link. Zrobiłem na szybko 3 zdjęcia w kiblu w robocie - jak tu się zdjęcia załącza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
daj niebieski przycisk wyślij odpowiedź w prawym dolnym rogu (a nie czerwony dla szybkiej odpowiedzi), będziesz wtedy miał bardziej zaawansowaną edycję od razu
podaje jeszcze ile masz w pasie cm


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-04-24 18:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Paatik, nie jest do końca tak, że ja NIC nie robiłem siedząc na du.ie. W liceum wszystkie sks-y zaliczone, potem koszykówa, siłownia też kilka razy, choć epizodycznie, kiedyś próbowałem biegać po osiedlu w kółko, w robocie robiłem dziennie z 5 kilometrów chodząc w te i we wtę, na basen czasami pójdę, w zimę narty oporowo... Mnie zniszczył alkohol i żarcie (nieregularność, fast-foody i tryb - zero śniadań, jakiś obiad na mieście fastfoodowy albo z roboty ciężki, a w domu na kolację przed snem nażarcie się w opór i spać...) Ale się spoważniało, jest żona, która dba i kocha, są dzieci i czas się za siebie wziąć - dla nich :) Dietetyk z NatureHouse'a stwierdził u mnie typową "otyłość brzuszną"... także myślę, że dam radę kondycyjnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UCZYMY SIĘ WYMYKU I MUSCLE UP

Następny temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

WHEY premium