SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***katabolizm miesni... ????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
No właśnie-o co w tym chodzi?Wiem chyba, że katabolizm to spalanie mięśni(tych ciężko wypracowanych "machin")(co nie?)Jak już temu zapobiegać to co brać i kiedy? u mnie jakieś suplesy jak HMB i inne odpadają- brak kasy a zbieram sobie na gitarkę .

ja rano do 6.00 do 7.00 sobie biegam ażeby to tłuszczyk spalić(brzuch z przodu i z boku), potem ok. 12.oo robie sobie trening(chyba masowy---WIEM ŻE TO IDIOTYCZNE AEROBY A POTEM TRENING MASOWY ale chce sobie dubudować wagi troche bo niska jest ). Czy coś takiego jak sok(np. pomarańczowy) wymieszany z wodą 50/50 to właśnie jest na katabolizm? czyli moge np. zmieszać szkalnke wody ze szkalneczką soczku i pić..? no właśnie kiedy? po biegach?...
thx za każdą odpowiedź( i napewno krytyke co do mojego treningu)

_ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
*Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
paler

za odświerzenie 6-cio letniego tematu wsadzam ci ban na kilka dni, tak abys mógł spokojnie czytac tematy na forum, o nic nie pytając
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
katabolizmnastępuje po treningu by zapobiegac mu trzeba jesc po treningu weglowodany i bialko ale glownie węglowodany szybkowchłaniające sie albo są antykatabolki

jak chcesz przytyć to ogranicz aeroby !!!


mięśnie to podstawa


oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417


jak już przytyć to bez tłuszczu--bo naprawde mam go dużo(jak na moją wagę to można nie uwierzyć). A aeroby musze robić, bo chce się pozbyć czegoś takiego jak na zdjęciu(te grube boki). Rano jak biegam to na śniadanie zjadam ze 3 jajka/albo bielucha/czy jakieś serki+ bułeczka lub coś takiego(albo jeszcze inne cuś- płatki kukur. z mlekiem).

_ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
*Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
acha-to nie jest moje zdjęcie, tylko przeróbka od kolegi...

_ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
*Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
słuchaj nie jedz dużo tłuszczów ułóż sobie dietke żeby spalić tam zbędny tłuszcz ćwicz skośne mięśnie brzucha przez np skręty tłowia


mięśnie to podstawa


oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Sorry - chcesz spowolnić katabolizm - a to słóży nabieraniu masy, ale głównie tłuszczu, którego chcesz się nieco pozbyć, uprawiając areoby i ćwicząc jednocześnie na masę... chore to. Albo najpierw zrzucisz tłuszcz, albo bierzesz się za masę. Bo inaczej nic nie zdziałasz.

PS - nie spalisz tłuszczu miejscowo.

Kreuj swoje ciało i umysł, masz taką możliwość.
Więcej nie znaczy lepiej. Siłą jest technika.
Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
że miejscowo wiem-ale podczas biegania właśnie najlepiej się spala, bo z całego ciała przy jednoczesnie małym wysiłku(biegam nie za szybko/nie za wolno-żeby zadyszki nie dostać-bo z tym nici ze spalania)...a te skręto-skłony to coś w ogóle pomogą? są jakieś inne ćwiczonka(Wiem atlas ćwiczeń) na skośne? np. w staniu z kijem nad głową i opad tułowia bokiem(albo jakoś tak nie umie tego napisać)?

thx. za odpowiedzi....

_ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
*Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
skęty z kijem pomogą



mięśnie to podstawa


oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
PO treningu owszem, ale i Jeśli jadasz za małe porcje(pod względem zawartości niezbędnych składników odzywczych) lub jadasz w zbyt dużych odstępach czasu, to Twój organizm przechodzi na tzw. "tryb osczędny" spowalniając metabolizm i broniąc się tym samym przed pogłębiającym się stanem KATABOLIZMU. A każdy posiłek zjadany po dłuższej przerwie, jest w minimalnym stopniu przeznaczany na podstawowe funcke życiowe, a CAŁA JEGO RESZTA JEST ODKŁADANA JAKO MATERIAŁ ZAPASOWY W POSTACI TKANKI TŁUSZCZOWEJ.
Dlaczego? Bo organizm broni się w ten sposób, gdyż nie może Ci "ufać"-nie wie zwyczajnie kiedy znów dasz mu jeść.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
"katabolizm następuje po treningu" jest to prawda, ale nie jest prawda ze tylko po treningu. Katabolizm nastepuje wtedy kiedy brakuje glikogenu w miesniach (mowimy o katabolizmie miesni), a wiec organizm nie ma skad brac energi, co prowadzi do rozkladu tkanek miesniowych na niezbedne aminokwasy - to jest katabolizm. Najwiekszy katabolizm jest rano po wstaniu (cala noc organizm nie otrzymuje nic z zewnatrz) no i wlasnie po treningu jako ze potrzeba duzo energi do cwiczen.
"by zapobiegac mu trzeba jesc po treningu weglowodany i bialko ale glownie węglowodany szybkowchłaniające sie albo są antykatabolki" - ww mozna by zaliczyc do antykatabolikow, szczegolnie proste ktore szybko sie wchalaniaja i uzupelniaja glikogen w miesniach. Do klasycznych antykatabolikow naleza: glutamina, hmb.
Mam nadzieje ze sie nigdzie nie walnelem, w razie czego Michail poprawi

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
to rano po bieganiu, 30 min. po tym wszystkim(w moim przypadku o 7.30) muszę zjeść ww. oraz białeczko?dziś zjadłem 3 jajka na twardo z bułką i się zapchałem jak walec na jednokierunkowej

_ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
*Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak napompować klatke

Następny temat

pomoc dla 27-latka :)

WHEY premium