SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyły podczas napinania mięśni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sie ma pakery. Od kiedy trenuję kulturystyke miałem okazję oglądania wielu gości z pakerni i mam jedno pytanie: dlaczego niektórym cały czas gdy napną mięśnie widać żyły a niektórym mimo że trenują bardzo długo mają masę mięśniową lub rzeźbę jednak odstających żył to zbytnio u nich nie widać (nie mają tłuszczu). Jak więc ćwiczyć żeby osiągnąć odstające żyły podczas napinania mięśni czy może jest to wynikiem genetyki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nameon

ban za nieznajomośc kalendarza!

jeden rok to jeden dzień -z zaokrągleniem na twoja niekorzyśc- banicji, tak b. lagodnie Ci potraktuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Ja nie jestem jakos specjalnie wyrzezbiony ani nie trenuje długo ale u mnie żyły zaje**cie widac, te grube i te cienkie i to chyba wynika z mojej genetyki bo muj stary tez ma duzo żył na rękach. Jedni majom cienkie zyłki niewidoczne prawie a inni majom na wierzchu te najwieksze. Spytaj sie reszty bo ja tylko tak sobie to tłumacze.

lolek

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
tak jak lolek powiedzial jest to wynik genetyki ale i rowniez niskiego poziomu tluszczu w organizmie.


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę, że to sprawa niskiego poziomu tłuszczu w organizmie i dobrej definicji, gęstości mięśni itp. a może pomaga w "uwidacznianiu" żył też trening izometryczny ???
wypowiedźcie się !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam nie wiem dlaczego tak jest pewnie to sprawa genetyki, mi naprzykład strasznie wyskakują wszystkie żyły podczas kilku ostatnich powtuzen.....

Życie to nierówna walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
ja tez mam za***i***e żyly na "mułach" ,tak jak mówili koledzy to sprawa genetyki,ale faktem jest ze za*****e je mieć

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Ja mam na łapie, ale w cholere, po wysiłku to dopiero jak mutant wyglądam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4750
Ja dopiero trenuje okolo 10 miesiecy i dopiero od jakis 2-3 miesiecy mam w koncu te zyly - wczesniej ich tez nie mialem ale one sam przyjda z czasem - wiec sie nie przejmuj i pakuj dalej!!!!


Pozdrawiam!!

!HrHr!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O co wam wlasciwie chodzi ? A po co wam te zyly ? Ja naprzyklad pakuje po to zeby mi rosly miesnie a nie naczynia krwionosne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
po prostu zyly na miesniach wyglądają spox w tym cały sekret hehe
Pozdrawiam

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej kleju.
widze ,ze nie jarzysz piekna tego sportu,jakim jest pakowanie.facet,nie gadaj ,ze nie podobaja ci sie zyly.nie wierze!****a jak jush pakujesz to musisz to chyba kochac,nie?
widac,jestes jednym z takich ,ktorzy pakuja dla szpanu.facet normalnie***** jestes,wiesz?
****a,jak ja widze goscia za***iscie wy***anego to nie umiem sie skonczyc napalac.bo ja to ****a kocham.a ty to jestes*****.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Modlitewnik

Następny temat

Do FINDERX-a

Wiecej