SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny katabolizm mięśni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś zimnego, z gęstą ilością kcal, smacznego, kolorowego - żeby się jeść chciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
Płatki owsiane + mleko+ rodzynki + co jeszcze chcesz jakiś owoc sok czy co

Do tego potrzebujesz młynek elektryczny najlepszy taki do kawy :). Płatki owsiane i rodzynki i inne dodatki w stanie stałym rozdrabniasz młynkiem na mąkę!.

Teraz wsypujesz to do jakiegoś szejkera albo czegoś innego zalewasz zimnym mlekiem prosto z lodówki mieszasz i pijesz ^^, jak jestem spragniony to tak wchodzi że szok ^^ aż normalnie zęby bolą od zimna.

Łatwo, szybko, przyjemne w smaku ;), dużo kcal :D.

zawsze pije to rano :) przygotowanie zajmuje 5 minut, gdzie zjedzenie zwykłych płatków owsianych 130g +300ml mleka zajmuje mi około 25minut ^^ ;D.

Zmieniony przez - bredbrot w dniu 2009-07-14 15:20:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Rozumiem, ze do tego dwa jaja i mamy pelnowartosciowe sniadanie? Czy jest w tym jakis haczyk? Bo spodobal mi sie ten patent;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
mi sie chce juz zygac płatkami:D no ktos jeszcze ma jakiesc pomysły na szybkie danie białkowo weglowodanowe oczywsicie chodzi oto zeby to nie był gainer !!!! bo to nie sztuka kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dział Kuchnia SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Pol paczki ryzu,truskawki,miod, jajko wszystko zmiksuj i jest pycha...

[]------[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
no i mleko oczywiscie...

[]------[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
laik44

:P jak chcesz to możesz walić jajka do tego :) ale nie wiem jak to będzie smakować ;),

ja 3 surowe jaja wciągam przed szejkiem z owsianych :), na dobry dzień ;). I wszystko wchodzi grubo :), jak smakuje połączone to nie wiem ;). I w 10minut jest pełnowartościowe sniadanie wykonane ;) razem z przygotowaniem.


Mateusz-gr

jeszcze coś takiego mogę ci zaproponować jako 2 posiłek w okolicach 11:00 go jem:D...

100g twarogu chudego
20g płatków owsianych
20g słonecznika
1banan
trochę wody lub mleka.

Twaróg łyżką rozgniatasz na papkę tak samo banana, wyspujesz do tego płatki i słonecznik dodajesz wody lub mleka mieszasz, płatki naciągną wodą zrobią się miękie jednocześnie całość uzyska taką konsystencję bardziej lejną ;) bierzesz łyżkę i jazda! tez szybko wchodzi :) a jest słodkie i dobre ;)... Pzdr.



Zmieniony przez - bredbrot w dniu 2009-07-14 15:37:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
bredbrot, znasz więcej takich patentów jak z tym szejkiem z płatków owsianych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna

Następny temat

Osobista dieta + ćwiczenia na kaloryfer

WHEY premium