SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

###DZIENNIK### Kudy/masa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Barki z nogami to jeden z najpopularniejszych 3 dniowych splitów (plecy,tric-klata bic-nogi bary)

Koniecznie daj przysiady do planu, a zamiast wyciskania na maszynie np. daj unoszenie sztangielek.

I dieta bo na małych kanapeczkach nie urośniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Tak wiem, tylko bardziej mi chodziło o ćwiczenia na te nogi;)

Musisz stejki wpieprzać;)

Zmieniony przez - peepeek w dniu 2011-11-27 01:30:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
daj do treningu koniecznie przysiady
bo kopyto strasznie chudo
a wszystkie maszyny naraz nie zastpia siadu

edit: nie moglbym cwiczyc na tej 'silce'

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2011-11-28 00:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
a BPL narzekasz Łapa klata będzie!;D Przysiad, drazek to dla mnie podstawa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pewnie nikt tam taki nie cwiczy
ale ciekawe jaka bylaby reakcja jakby ktos w ciagach walil powiedzmy ze 2 paczki
czy maja w ogole miejsce gdzie mozna je robic

no ale typowy fitnes klubik do innej grupy docelowej adresowany

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2011-11-28 01:05:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1101
Tam jest bardzo duzo maszyn ;D i siłka jest skierowana na fitness. Ale pakernia jest tam lepsza niz niejedna osiedlowa ;D
* A co do przysiadów to chcę jeszcze troche urosnąć ale skoro doradzicie to zmienie trening wczoraj był bicek i klata teraz siedze w szkole popołudniu wrzuce foty , dietke i trening

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." Napoleon Hill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
bez cwiczenia nog bedziesz smiesznie wygladal, a nie raz juz takich widzialem na basenach. Od pasa w góre koks, a nizej, ... patyczek;) A potem jeden low kick wyjaśnia sprawe Też kiedyś, dawno temu miałem swoją siłownie i trenowałem na niej i jakoś wolalem ten klimat niż miejskie;) ALe kwestia gustu;) a czasem wyboru pomiędzy progressem a regresją;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
I pamiętaj, że robiąc przysiady, wspięcia, uginania, prostowania itd. zwiększa ci się wyskok I taka masywniejsza noga lepiej wygląda jak taka chuda gałązka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
niekoniecznie zwieszy sie wyskok po siadach

jesli to mialoby byc celem wowczas bardziej w kierunku treningu plyometrycznego trzeba byloby kierowac sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
a co mają nogi do urośnięcia to jest MIT że ćwiczenia hamują wzrost ile masz wpisane w geny że urośniesz tyle będziesz miał wzrostu
co do siłowni masakra jak jakiś burdel ja bym nie mógł na nią chodzić a i tak ćwiczenia na wolnych ciężarach są lepsze a osiedlowe siłki mają swój piękny klimat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia a efektywność

Następny temat

###DZIENNIK### kranczer /Próbujemy masować.

WHEY premium