SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!Pomóżcie!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5680
mam problem z przedramionami od strony nadgarstka znacie jakieś ćwiczenia aby zwiększyć ich obwód?? z góry dzięki!!
pozdrawiam RASH
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1581
patrz ATLAS CWICZEN...

zawijanie i odwijanie nadgarstka ze sztanga - to wykonuje obecnie i jest OK

A Czy taka mała Pchła może zabić dzisiaj Lwa...?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Chodzi Ci o grubosc ramienia w nadgarstku?? Tak wydedukowalem bo wogole nie moge Cie zrozumiec.
Jesli o to chodzi to nie wiele mozna zrobic, jak masz chude kosci i malo tluszczu to bedziesz mial chudziutkie nadgarstki. Miesnie przedramion i zginacze nadgarstkow leciutko pogrubia, ale to leciutko.

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5680
na przedramiona niemoge nażekać a nawet jestem z nich zadowolony tylko obwód w nadgarstku mnie samego rozśmiesza!!! nieda się tego jakoś ćwiczyć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Ja rowniez mam taki problem....Naprawde nic sie nie da zrobic ????
A jak bym zwiekszyl ilosc tluszczu w diecie to mi sie nic nie odlozy w tych okolicach????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no zazwyczaj sprawa genettyczna, tam sa kosci , chyba 7 kosteczek z przyczepami (księzycow , łódkowa czy jakos tak itd) i nic wiecej miesni tam nie ma... chocaz pudzian jakos zwiekszyl bo takich koscie nie mial na poczatku... ale w sumie ja bym sie nie martwił przedramie wyglada na większe przy malym nadgarstku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Tylko ze ja mam jakies 16 cm w nadgarstku.Jak 5letnia dziewczynka........I baaardzo mi to przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
O mam swietny pomysl a jakby tak chirurg wstrzyknal mi troche sylikonu pod skore???? (tak po boczkach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Chyba że macie lepszy pomysl??? A tak wogole jak taki maciupki nadgarstek wyglada z dobrze rozwinietym przedramieniem????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
oto kilka sposobów:
1.) złamanie/zwichnięcie/wybicie nadgarstka (wtedy ci spuchnie na jakis czas)
2.) noszenie dwóch zegarków o grubym pasku
3.) cały rok nosić długie koszule
4.) aby WZMOCNIĆ nadgarski należy cwiczyć tak jak mnisi z Shaolin, tj:
- uderzanie pięścią w gazety przyczepione do ściany, aż się ściana zacznie kruszyć. (mnisi robią to nieprzerwanie do kilku godzin)
- uderzanie dłońmi w kawałek drewna mocno. (mnisi robią to nieprzerwanie do 4 godzin)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
1 metoda zbyt bolesna
2 metoda zbyt niewygodna
3 latem na plazy moze stanowic problem
4 tak to wzmocnie piesci

Chyba nie ma dla mnie ratunku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miesnie dolnej klatki...

Następny temat

czy dobry trening ?

WHEY premium