SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy po treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
witam. Mam pewne problemy po treningu. Te problemy występują w dniach w których ćwiczę nogi i plecy. Po treningu chce mi sie pawia puścić i mam takie uczucie w żołądku jak bym sie czymś stresował. Zawsze mam tak po treningu. Oczywiście nie wspomnę jak wracam do domu i staram sie posiłek po treningowy zjeść poradzcie cos na to!!! zdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
hmmmmmmm.......ciekawe,ja miałem to samo jak ćwiczyłem HST,ale myślałem że to od tego,że dużo wody piję a tu widze ,że to troche bardziej złożone niz mi się wydawało

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Po treningu nóg to prawidłowy i spodziewany objaw.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
dzięki. ktoś się jeszcze wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1261
ja sie przylaczam do wypowiedzi kolegi:)

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5087
Nie wiem czym to jest spowodowane ale też kiedyś tak miewałem po intensywnych treningach lecz z czasem wszystko przeszło. Już nie miewam takich stanów:) Wiec głowa do góry wszystko bedzie dobrze. Zaciekawił mnie jednak fakt, że dzieje się tak tylko gdy ćwiczysz te dwie partie mięśniowe. Może dochodzi do ucisku żołądka??? Nie wiem czy to możliwe ale nic innego do głowy mi nie przychodzi.

CRY & DIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
no moje treningi są dośc intensywne ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5087
Znalazłem coś takiego może Ci się przyda:)

https://www.sfd.pl/mdłości_nie_dają_mi_żyć-t146702.html

POszukaj takich tematów jest więcej:)

POzdro

CRY & DIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
A ćwiczysz z pasem? może to przez pas, za mocno ściskasz bambra

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5087
No i znalazłem jeszcze coś--> na innym forum ale nie będe reklamy robił :p

A: "Witam

Mam pytanie a mianowicie mam problem z nogami tzn za każdym razem jak zabieram sie do zrobienia nóg to przeżywam piekło . Po treningu na nogi czuje sie fatalnie , oblewa mnie zimny pot , cały się trzęse mam nudności i zawroty głowy :( Nie wiem dlaczego . Jest to fatalne uczucie i nasila sie coraz bardziej . Gdy cwicze inne partie to nie występują takie objawy .

Czym to może byc spowodowane ??"

B: "z tego co wiem duży wysiłek dla całego organizmu (mięsni i układu nerwowego) a przypuszczam że ciężko trenujesz nogi, może powodować coś takiego - wzrost ciśnienia w czaszce, ja tak mam jak robie bardzo ciezko martwy ciąg. pozdro"

Czyli by sie zgadzało nogi + plecy-> widze 2 rozwiązania albo to co pisze gość że dochopdzi do wzrostu ciśnienia w czaszce albo coś z kegosłupem związanego(przy przysiadach dość mocno pracuje część lędźwiowa).

CRY & DIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
z pasem ćwiczę ale luz mam ;] z nim ćwiczę dopiero 2 tydzień a zanim go miałem to było podobnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26470
Spowodowane to jest prawodopodobnie intensywnym treningiem i wzrostem hormonu wzrostu zrob trening lżejszy i zobaczysz ze nie bedzie problem

Bądź silniejszy, będziesz miał rację

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

Do Pumy666

WHEY premium