SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dusznosci - problemy z oddychaniem po treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Czesc
Denerwuje sie gdyz juz trzeci dzien mam dusznosci. Nie moge calkowicie nabrac powietrza. Jest to uciazliwe. Cwicze intenstywnie, pewnie dlatego. Nigdy wczesniej tego nie mialem, ale tez cwiczylem. Nic nie biore, tylko odzywy. Wobec tego pytania, kierowac sie do lekarza? Czy ktos mial doswiadczenie z dusznosciami po treningu, i jak "leczyl", czy same przechodzily?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Jak długo trenujesz? Ile czasu trwa trening, jak często?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Intensywnie trenuje od miesiaca 6 dni w tygodniu po 1.5-2h. Wznowilem treningi po wielu miesiacach przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Jeśli tego typu objawów nie było przed przerwą to masz już jasność sytuacji.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plus może to co pisał krzykacz połączone z silnymi nerwami
ja mam coś takiego, że mnie czasem aż zatyka i muszę łapać głębokie oddechy bo się czuję jak by mnie serce dusiło - ekg nic nie wykazało i lekarz powiedział że to nerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
nerwoból

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom
swoją drogą ostatnio mam to coraz częściej, tzn tak z raz na 5-6 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Zainteresowany nic o bólu nie wspominał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde dopadło mnie to samo mailem przerwę 6 tyg od silowni 3 trening i po trenigu dopadło mnie te duszności jakby brakło powietrza ziewam z glebokimi tak jakby oddechem ale za chwile znow to sam albo musze głęboki wdech wziasc albo te ziewanie co z tym zorbiliscie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myśle ze to moze byc przez przedtrenigowke DORIAN YATES NOX PUMP jaka wzielem przed silowania problem z dusznoscia pojawil sie dopieor pare godzin po trenigu i jest już 3 dni masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Zmierz ciśnienie i wykonaj ekg. Jeśli nic nie wyjdzie to pewnie wina tkwi w suplach/saa i/lub psychice.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dopomoc dermatologowi- czyli wlasne dodatkowe postanowienia...

Następny temat

Problemy z tarczyca?

WHEY premium