SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z oddychaniem podczas zasypiania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
Jak zasypiam i leżę na plecach albo na boku to zrywam się naglę z uczuciem braku oddechu (bezdech?). Czasami nawet jak leżę na brzuchu to pojawia się ten problem z oddechem. Czasami potrafię się tak wyrwać z półsnu(pierwsze majaki senne) po kilkanaście razy zanim zasnę...:/

W nocy się nie budzę. Nie chodzę zaspana.

Na nic nie choruję. Ostatnio robiłam morfologię to wszystko wyszło w normie.

Co to może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 198
Cześć, nie wiem czy trafnie ocenię, dlatego poczekaj lepiej na wypowiedź fachowców, ale miałem coś podobnego. Moim zdaniem było to spowodowane przez psychikę, wmawianie sobie różnych przypadłości, itd. Po tym to rozpoznałem, że w dzień nigdy takie coś mi się nie przytrafiało przy drzemce, tylko wieczorem, gdy wszędzie było cicho, itd. Może wmawiasz sobie, że masz problemy na tym tle i psychika robi resztę. Spróbuj poleżeć przy otwartym oknie o ile nie jest na dworze zimno, możliwe że zadziała.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
Tylko mi się to zdarza jak już jestem w półśnie, a nie jak się kładę spać, więc chyba psychika tu nie powinna już działać? Przy drzemkach w środku dnia mam to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 198
To pewnie jest jakiś rodzaj bezdechu śródsennego. Jak Ci to tak bardzo przeszkadza to najlepiej iść do przychodni i pogadać o tym ze swoim doktorem. To nic nie kosztuje, a przestaniesz się męczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
To jest raz, a dwa - ja miałem coś podobnego (choć nie było to regularne) w związku z nierozładowanym stresem. Może to dziwnie zabrzmi, ale to prawda. Wychodziło potem w taki sposób w nocy.

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zacznij od zapoznania się z "higieną snu" ...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Może faktycznie to tylko(aż?) stres...

Zapoznałam się z higieną snu i ogólnie nie popełniam większych błędów, nie licząc sporadycznych drzemek w ciągu dnia... Ale jak czasami wstaje o 6 do pracy to później muszę się kimnąć z pół godzinki przed treningiem, bo padam na mordke... :/
No i może ciut za dużo siedzę przy kompie (nie tylko przed snem).
Jeżeli to od tego, to postaram się coś zmienić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Próbuj, wprowadzaj zmiany i obserwuj zmiany. Bo jak trafisz do neurologa to skończy się na lekach i pozamiatał...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
Chciałam tylko napisać, że faktycznie pomogły te małe zmiany i jest już ok:) Dzięki panowie:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pysznie
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Cieszę się bardzo :D Fajnie też, że dałaś znać. Powodzenia w dalszych zmianach!

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwany brzuchaty łydki - rehabilitacja

Następny temat

boląca stopa

WHEY premium