SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kości mi strzelają

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze stop no bo jak robie unoszenie hantelek bokiem do góry to jak opuszczam lewą rękę to mi coś w tam w kościach strzela pod barkiem czy ktoś z was miał podobnie czy to się będzie pogarszać upływem czasu. W sumie to nie strzela tylko tak słychać jak by sie kości przestawiały no nie wiem jak to nazwać. Może ktoś coś takiego miał ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
zrób dłuższą rozgrzewke..jeśi to nie pomoże jedz tak jak pisał kolega wyżej .kiśle,galareki i.t.p a powinno być <ok>

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
moze rozgrzewka lub rozciaganie pomoze jak nie to naprawde nie wiem

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
hej Koleś, ja mam taki sam problem!!! i to w tym samym barku a czujesz przy tym taki dziwny ból? takie jakby rwanie??
Narazie stosuje żel fastum jak nie pomoże to ide do lekarza pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
mozecie rowniez uzupelnic poziom tzw. "galaretki" w stawach by nie scierały sie (jedzcie kisiel galaretke itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
też miałem kiedyś ten problem ale z czasem mineło. może dlatego ze cięzary dobieram rozsądniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
jezeli sie zaczyna cwiczyc to strzelają kosci i wogyle wszystko sie przestawia a jesli cwiczysz juz z rok albo wiecej to jesli czujesz taki bol ze jakby ci rwało bark nioe wiem jak to opisac to moze byc kontuzja barku bo ja juz to mialem 3x ale zawsze mi najpierw cos łupło a pozniej bolało to wlasnie unosznie bokiem sztangielki przy tej kontuzji to prawier nie wykonalne do zrobinia to cos sie tam jakies miesnien nadrywa ale jak co to rób mnie bolało strasznie ze łzy mi z oczu leciały jak robilem rozpietki ale robilem moze glupio z mojej storny troche ale**** trza cwiczyc i jakso prawie przeszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Też mam ten problem. Pomaga na to dobra rozgrzewka. Przed tym ćwiczeniem pomachaj trochę rękami w przód i w tył, a powinno być lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Identyczny mam problem . Ale nie wiem dlaczego tak mi sie dzieje . Tez jakby mi sie kosci przemieszczaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3760
Mi kiedys strzykalo w kosciach , (barki, lokcie ) wzielem glukozamine , MSM, przez 2 miesiace , przed treningiem lepszal rozgrzewke robie ,wymachy rak , wymachy rak z 1kg ciezarem , pierwsze 1-2 serie w cwiczeniach z letkim ciezarem . I przeszlo mi jakos .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja czuje przy tym taki minimalny bół w sumie to nie boli ale czuje to jak te kości się tam ruszają a rozgrzewke robie dobrze i zaczne stosować te maście i tą galaretke w sumie nie mam nic do stracenia bo może pomóc narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 371
Mam tak samo ale jak zrobie sobie pare serii rozgrzewki to jest potem ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o szyje

Następny temat

Najlepszy trening

WHEY premium