SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
co do podciągania to teraz widzę że opuszczam się do połowy tylko i łapami ciągnę ale myślałem że inne rzeczy są ok No nic będe pracował nad techniką...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
A teraz pytanie do faftaq
Jak podbić węgle? Kurde w każdym posiłku ładuję ile mogę kasza, ryż makaron a jednak jak podliczam na koniec dla to wychodzi mi ich bardzo mało ( a nie dam rady wciągnąć na raz więcej niż 100 g ryżu czy kaszy) bo z kalkulatora wynika że powinienem dostarczyć około 460 a codziennie dostarczam około 300 i nie daje rady więcej.
I drugie pytanie czy ładować węgle w ostatnim posiłku czy tylko białko i tłuszcze? Dodam że nie chcę się zalać bo już i tak mam sporo sadła...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
masz jeszcze musli i owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
owoców ostatnio mało jadam ale to zmienie teraz to jedynie jabłka wcinam o one wiele węgli nie mają...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1613
Jak podciągasz się podchwytem, to wąsko, nachwytem szeroko. Ogólnie nie wiem, jak możecie mieć problemy z oddechem/siłą na tak prostych obwodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Normalnie, po prostu nie mam kondychy i tyle za to takie ciężary jak ty masz w maksie biorę na rozgrzewkę

Bull kiedy wrzucisz trening na następne dni?

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-03 18:07:36

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Odnośnie techniki itp to zaprosiłem tu Huberta ale podsumuje obecnie tak: Obecnie wyglądasz identycznie jak trenujesz i odżywiasz się i to jest dobra wiadomość, gdyż jak to naprostujemy to zmiany będą konkretne. Dziś mi się nie chce pisać i myśleć, wczoraj zabalowałem. Jutro będę na obrotach. Z podsumowaniem filmu czekam jeszcze na to co kolega pokaże na swoim video.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Przynajmniej jakaś jedna dobra wiadomość Ok nie ma problemu poczekam na trening, już nie męcze Cię jak po imprezie jesteś bo znam ten ból

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
to, że znasz ten ból to jest zła wiadomość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ale to z dawnych czasów Teraz odpuszczam imprezy

Pozdro poćwicz ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium