SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps i triceps nie chca rosnac.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
witam.mam problem....Cwicze juz koło roku i i praktycznie rece nie chca mi sie rozwijac. probowałem zmieniac cwiczenia,ilosc serii i nadal słabo.
co powinienem zrobic?? Prosze o jakos fachowa porade .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
Doradziłbym Ci trening , który sam stosuję i jestem pod wrażeniem szybkości łapania masy w ręku. Proponuję Ci abyś trenował 1 raz w tygodniu biceps z tricepsem. Przerwa regeneracyjna ma niesamowite znaczenie ponieważ to podczas niej właśnie mięśnie rosną!! A plan, który doradzam wygląda następująco:
W tym planie robisz na przemian 3 serie bicepsa potem 3 serie tricepsa. W ten sposób robisz 3 ćwiczenia na bica i 3 na trica.
A oto proponowane przeze mnie ćwiczenia:
1.UGINANIE RAMION Z HANTLAMI SIEDZĄC NA SKOŚNEJ ŁAWCE <oburącz bez skrętu nadgarstków> 3x10 (biceps)
2.PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU GÓRNYM <wykonaj z prostym gryfem> 3x10 (triceps)
3.UGINANIE RAMION NA MODLITEWNIKU <oburącz, pełne, dokładne ruchy> 3x 12,10,8 (biceps)
4.WYCISKANIE FRANCUSKIE SIEDZĄC <jednorącz> 3x10 (triceps)
5.UGINANIE RAMIENIA Z HANTLEM <możesz zrobić w podporze o kolano siedząc bądź bez podporu stojąc> 3x10 (biceps)
6.WYCISKANIE FRANCUSKIE LEŻĄC <ze sztangielkami- jakbyś chciał schować za sztangielkami twarz- chwyt młotkowy> 3x12 (triceps)

Nie bez powodu tak są rozmieszczone ćwiczenia. W momencie, gdy robisz 3 serie na bica, odpoczywa tric i tak na zmianę. Jest to świetna metoda na rozbudowanie ogromnych "łap".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
to tylko porządny plan treningowy na biceps i triceps. Ponadto potrzeba Ci dobrze zbilansowanej diety- to 2 połowa sukcesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4163
może wklej cały swój plan to wtedy będziemy mogli doradzić coś więcej

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Nowak a stosujesz jakąś diete?

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Zacza JEŚĆ potem zaczac porzadnie trenowac.

i nie robic bica i trica 4 x w tygodniu

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9667
.UGINANIE RAMION Z HANTLAMI SIEDZĄC NA SKOŚNEJ ŁAWCE <oburącz bez skrętu nadgarstków> 3x10 (biceps)


Czyli młotki tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nowak_20 - jak jest z innym częściami ciala, musiosz także przyblizyć nam swój trening, z podkreśleniem grupy mięśniowej która omawiamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
ogulnie powoli ale cos tam rosne a cwicze z lekko 12 miesiecy ale wydaje mi sie ze rece sa nie symetryczne do reszty.na siłke chodze 3 razy w tygodniu.W pon-klatke robie z tricepsem,Wt-plecy i bicepse,Pt-barki i przedramie.Na biceps i triceps robie 3 cwiczenia po 4 serie.A z odzywianiem wydaje mi sie ze nie jest zle ale przyznaje ze mogłbym jesc wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wklej przynajmniej trening na biceps i triceps- szkoda, że muszę za każdym razem i od każdego wyciagać szczegółowe info, jakby to miało mnie zależeć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
apokalipsa -> bedziesz swiety kiedys albo dostaniesz gratis 1cm w lapie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening redukcyjny

Następny temat

pytanie do push&pull

WHEY premium