SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Biniu ahh :) te infolinie.... dzwonie 1 raz i odbiera pani i mówię w jakiej sprawie dzwonię po chwili zostaje przełączony do odpowiedniej osoby lecz nie odbiera i zostaje poproszony o zadzwonienie za jakiś czas .Po upływie godziny postanawiam kolejny raz się skontaktować, dowiedzieć jak tam stoję z tym wszystkim,ku mojemu zdziwieniu odbiera męski głos :-0 (zawsze damski wiec wiecie ),i kolejny raz tłumacze w jakiej to sprawie dzwonię,zostaje przełączony i dalej kicha .... Po około 20 minutach dobijam się po raz TRZECI i w końcu dostaję to co chciałem czyli info ze paczka dojdzie do końca tygodnia wiec jest a i z tego co wiem to obecnie jeszcze dostanę z punktami bo jeszcze przez jakiś okres nie odrywają tam punktów wiec czekam na te paczkę bo coś mizernie wyglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli bedzie tydzien do uplywu terminu - prosze daj znac na prv - reguly wszystkie watpliwosci szybko sie rozwiewaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Binu sprawdź prv

Zmieniony przez - D-MARK w dniu 2011-07-23 12:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
przy uzbieraniu większej ilości pkt można wymienić wszystkie pkt na kilka nagród za jednym razem? Czy trzeba osobno przesyłać kolejny formularz po każdą kolejną nagrodę? (Czy na jednym formularzu można w miejscu "wybrana nagroda" wpisać kilka nagród których suma da ilość pkt jaką posiadam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18655
można kilka

=>JAK POMOGŁEM DAJ SOG'A<= -=[][][][][]---------[][][][][]=-
TEST BETA BOLIC - http://www.sfd.pl/TEST:_BETA_BOLIC_mkmati-t693370-s8.html PODSUMOWANIE
PaSiBRZuCHy volume 3 - http://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA:_PaSiBRZuCHy_volume_3-t718896.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
D-MARK

podeslij w PN dane osobowe na prv ...


debee
wspisujemy ile sie zmiesci
a jak sie nie zmiesci - osobno na kartce z odpowiednia adnotacja na kuponie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Ok Biniu dane wysłałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


Właśnie przeliczałem sobie punkty na kalkulatorze olimpa i mam 178.

Niestety, jest problem. Posiadam trochę produktów których nie ma tutaj:
http://www.olimp-labs.com/konkurs/index.php?p=3

Są np nowsze wersje:(

A oto te produkty

- Creatine (creatine monohydrate) Powder - 500 g (pierwszy obrazek)

- Creatine (creatine monohydrate) Mega Caps 1250 (drugi obrazek)

- Chela-Chrom 30 kapsułek- 2 sztuki ( to akurat pikuś) (trzeci obrazek)

- Taurine Mega Caps 1500- 3 sztuki (czwarty obrazek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zaden problem - sprawdz strone 128 oraz ew 84
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium