SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
mi przyszło mailem :)

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 563
Witam. Chciałbym zapytać,czy numer partii i hologram musi być w stanie idealnym? Posiadam kilka kodów,ale na jednym z nich hologram jest trochę rozmazany,a na numerze partii starte są 2 cyfry. Czy w tym przypadku mogę się spodziewać nieuwzględnienia tego kodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hologram sie rozmazal - to srebrne ?- az nie do uwierzenia
co innego kod 2D - ten czasem widzialem rozmazany

sadze ze wszystko zalezy od stanu 'rozmazania' najlepiej zrob zdjecie

numer partii nie jest potrzebny - wazny jest kod kreskowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
perys92
mi przyszło mailem :)


dzieki perys

radosci dla wszystkich z darmowych supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
do tych co ostatnio odbierali nagrody - ile teraz czekaliscie? widze po komentarzach ,ze doslownie kilka dni - jak jest obecnie?

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2013-03-03 18:51:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Ja jutro wysyłam PKT :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 563
Sorki,pomyliło mi się. Rozmazany jest właśnie kod 2D,ale ten tradycyjny kod kreskowy jest w stanie idealnym. Czy ma to jakieś znaczenie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
@mały miś Powiem Ci, że chwile to trwa. Kody wysłałem 2 tygodnie temu w poniedziałek a dopiero wczoraj dostałem potwierdzenie wysłania paczki

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908
tez wysylalem 2 tyg temu, tylko ,ze podalem email do ktorego nie znam hasła i teraz moze byc sytuacja ,ze kurier przyjedzie ,a nikogo w domu nie bedzie

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pikolo14
Sorki,pomyliło mi się. Rozmazany jest właśnie kod 2D,ale ten tradycyjny kod kreskowy jest w stanie idealnym. Czy ma to jakieś znaczenie? ;)


zdjecie by sie przydalo ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium