SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
SHOTY, ani Opakowania zbiorcze Shotów x 20 NIE BIORĄ UDZIAŁU W KONKURSIE, gdyż nie mają ani hologramu, ani kodu dwuwymiarowego.
Dla tego też nawet jeśli ktoś doda je w kalkulatorze, jego liczba punktów się nie zmieni.




Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2010-09-22 15:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam lekture regulaminu
bez kodu 2D/holo NIE da sie brac udzial w zabawie

dzieki za szybka odpowiedz Nutri !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 303 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19899
Dzięki za odpowiedź na temat SHOTÓW.
Mylący jest sam fakt informacji o konkursie nad kodem kreskowym, na opakowaniach które w konkursie udziału NIE biorą.

Jednak regulamin to regulamin.

Na sportowo.. Tygodniami..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
Witam, mam takie pytanko, jeszcze pare dni temu w tabelce z nagrodami bylo mono 1300g, dzis juz mialem isc na poczte wyslac punkty ale jeszcze przeliczyłem dla pewności spojrzalem na nagrody i o dziwo zniknelo to mono z listy nagrod, o co chodzi? mozna sie spodziewac powrotu na dniach czy zostalo wycofane z listy nagrod ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Miecio2

CREATINE POWDER 1300g jest już niedostępna jako nagroda w Konkursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybralem sobie produkt za prawie 300 pkt, powinienem wyslac troche ponad ? Chyba ze bedzie jakis problem to zostane poinformowany ze jest za malo pkt ? Niektore kody troche mi sie przerwaly przy odklejaniu od opakowan, ale przykleilem je na karteczke i chyba nie bedzie problemu z zeskanowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
punktow musisz miec tyle ile potrzeba
nadmiar przez pewien czas jest magazynowany

jesli po naklejeniu tworza calosc - nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Pytanie z dupy.

Co z kodami kreskowymi i hologramami np z puszki BCAA.
Druga strona jest "klejąca", wiec jak to wrzuce w koperte to sie poskleja.
Mam to do jakies kartki przykelic czy co?

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dokladnie tak bym polecil
albo skleic oba brzegi razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
jak wysylalem formulaz jakies 2lata temu to lepiej od nowa go wypełnić czy jak to trzeba zrobic zey wiedzieli ze ja to ja>

no pain no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium