SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Apropo "Klubu z Olimpem po zdrowie i nagrody"

Ponad rok temu wstępując do klubu dostałem 1 i 3 nr czasopisma "zdrowie i uroda" i od tego czasu cisza. W gazecie pisało także że " każda osoba wstępując do klubu, otrzymuje w/w , i przesyłke elektronicznego newslettera, z inf. o nowościach, specjalnych ofertach, lub aktualnościach firmowych" i też cisza...

Biniu wiadomo Ci cos o tym???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przyznam sie szczerze ze niestety nic

sam sledze na biezaco strone

http://www.olimp-laboratories.com/pl/index2.php?page=akt

mam ja zasubskrybowana w serwisie ktory przesyla powiadomienia jak tylko cos sie zmienia na maila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
No chłopy to jak z tymi TWISTERAMI biorą one udział w zabawie, czy tez nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Mam po jednej puszce AeroO2 i CrESTER - nie ma na nich hologramów. Wyciąć same kody kreskowe? Może coś przeoczyłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli nie ma hologramow to w moim odczuciu niestety nie biora udzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Czy hologramy w AeroO2 i CrESTER nie są przypadkiem 'na membranie zabezpieczającej - pod wieczkiem'? Nie zwracałem na to uwagi przy otwieraniu. Dopiero parę dni obadałem tą całą akcję i uświadomiłem sobie ile kasy wyrzucam.............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kiedys tak bylo przy niektorych produktach

niestety nigdy nie mialem zadnego z nich takze nie pomoge :(

zreszta co sie stalo to sie nie odstanie :(

zworc tylko uwage na kolejne puszki aby nie popelnic bledu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 997
dzis dostalem paczke z nagroda, jestem generalnie mile zaskoczony bo wszystko trwalo niecale 2 tygodnie, kurier przyszedl do domu, wiec nie musialem cisnac na poczte. w sumie fajna sprawa z tym konkursem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zawsze kurier pod drzwi podwozi :D
zadowolenia z prezentow :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Olimp chyba pobił rekord prędkości w dostarczaniu nagród - kody wysłałem 5.10 a dzisiaj kurier wręczył mi BX Ultra Whey 3,5kg : )
Pije właście porcyje tego białka i polecam - idealny aminogram i super smak (czekolada) - nieporównywalnie lepszy od tej czekoladowej chemioterapii z WPC100%, którą miałem ostatnio.

--------------------
Biniu - moje AeroO2 i CrESTER brały udział w konkursie - nie posiadały hologramów, bo były na nich nowe zabezpieczenia: kod 2D. Info o tym pojawiło się na stronie konkursu dopiero niedawno, już niestety po tym jak wyrzuciłem słoje...
Na Orogenix-e również jest już to nowe zabezpieczenie, a nie hologram.

edit.
Ciekawa sprawa z tym przysłanym Ultra Whey - na etykiecie jest hologram i kod kreskowy, a w innym miejscu słoja naklejony pasek z kodem 2D. oO

Zmieniony przez - Enes w dniu 2009-10-12 13:41:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium