SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5090
własnie pojde szybko na pocztę bo jeszcze obowiązuje stara punktacja ;D 4 kilo gainbolica będzie moje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Slusznie do jutra stempel pocztowy mozna wysylac na starych zasadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
ej stanie sie c0s jak wysle zwyklym listem ?
bez potwierdzenia odbioru?

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
raczej nie choc chyba regulamin mowi o sposobie wysylki wiec nie mam pewnosci (jesli mnie pamiec nie zawodzi :D)

dla ciebie mniej wygodnie
ale wiem ze wiele osob raportowalo ze nie bylo problemow z takimi listami :D (o ile poczta je doniesie do Olimpa a tego to juz nie wiesz :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Ja bym raczej nie ryzykował "zwykłym" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
n0 ale brata wyslalem i polecial w H**8
0ks dzieki

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
wysłałem zwykłym listem tez trochę srałem po gaciach ze pkt poszły sie ... ale poczekałem ok miesiąca i przyszło 2,5 kg mojego izolaciku
wszystko bezproblemowo
dzięki

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli poczta sie sprawila :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5090
żeby jeszce nadać 28 lutego stałem ponad godzine w kolejce ;D polecony piorytet z potw. mam nadzieje ze juz doszła prosba o gainerka do olimpu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
powinno dotrzec niedlugo mozesz dostac potwierdzenie :D

kolejki do dopiero w Olimpie beda z wysylka (jak przy kazdej zmienie regulaminu :D )
drobne wspolczucia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

Wiecej