SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS OLIMP WYSYŁAJ KODY I ZGARNIAJ NAGRODY- PYTANIE !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , chce wysłać z kody+ hologramy produktów olimp&Bx ale nie wiem jak to zrobić, jak mam produkt w paczce kartonowej to wycinam tą część kartonika z kodem i hologramem ale gdy mam słoik np. kreatyny w proszku to mam odkleić całą etykiete i dopiero wyciąć czy jak ten słoik opróżnię to mam dopiero wyciąć etykietę wrac z membraną ( białym plastikiem)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
siemka, podliczalem punkty konkursowe ale okazalo sie ze nia ma 2 produktow mianowicie ,Whey Amino 440 tab i ZMA 60 tab. Chcialem odrazu zapytac o Crester z BX etykete mam cala ale nie ma na niej hologramu jest jakby jakis znak olimpu. POMOCY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
A co za różnica? Tak, żebyś nie zniszczył kodu.

Wycinasz sam kod kreskowy z hologramem, najpierw nożem dookoła (robisz większy odstęp na wszelki wypadek) robisz nacięcie, a później już pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
najprosciej

robisz wszystko aby na JEDNYM kawalku znalazly sie i KOD KRESKOWY i KOD 2D/HOLOGRAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Chciałem napisać do firmy,ale wole tutaj :P Macie błąd w Stress Control,jest Różaniec Górski,a powinno być Różeniec.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze że nie kościelny ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157
ja z dużem puszki wyciołem nożem do tapet oderwałem od puszki i przykleiłem na pustą białą kartkę i dodatkowo opisałem jaki produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Pytanie mam bo mi wcięło telefon i nie mogę zadzwonić. To jest 30 dni roboczych, czy zwykłych 30 dni, bo czekam na paczkę za punkty a tu ciiiisza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
roboczych

ale jak czekasz 30 dni zwykklych ja bym dzownil dowiedziec sie czy doszlo itd

z reguly blyskawicznie wiesz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Zadzwonię jak w domu będę. Telefonu zapomniałem.
Dojść doszło bo zwrotka wróciła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w takim ukladzie dowiesz sie co sie stalo
bo po czasie nie jest
ale dosc dlugo faktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1914
Żeby nie zaczynać tematu zadaje małe pytanie;)

Apropo tego konkursu http://www.konkurs.olimp-labs.com

Czy do tego konkursu zaliczają się produkty np z 2008 roku albo wcześniej czy jak?

Bo mam kilka produktów olimpa troche starszych i nie wiem czy jak wyśle kody kreskowe będą one brane pod uwagę:)

Z góry dziękuje za pomoc:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawiczki: OLIMP ONE vs. OLIMP COMPETITION

Następny temat

test..

WHEY premium