SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
No w grudniu to była kwestia 6 dni heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak
pamietam te posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
A ja już mam 152 pkt. i jadę dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
konkurs widac ze zdobywac coraz wieksza ilosc uczestnikow
kolejka oczekiewania sie wydluza ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
ja am w drodze Izolata i już 206 pkt :D Tylko szkoda ze tak ceny poszły w gore KUDE...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Mam Pytanie,
Kupiłem wczoraj całe opakowanie Blistrów HMB 1250 i AAKG w amp. Kod kreskowy wraz z hologramem znajduje się na folii która jest na tych opakowaniach. Czy wystarczy wyciąć kod i hologram z tej folii czy trzeba również kartonik żeby było wiadomo z jakiego produktu ten kod? dzięki za odp pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mozesz zrobic zdjecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77


Sorka za jakość fotki:/ Opakowani jest oklejone folią przezroczystą a na folii jest taka naklejka z kodem i hologramem czy to wystarczy? podobno kiedyś wycinało z kartonika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli dobrze widze to kupiles display - czyli topo lewej stronie - zgadza sie?





jesli tak to potrzebujesz oprocz tego co wkleiles rowniez paragonu/faktury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Tak kupiłem display, paragon mam :) (wróciłem po niego i sprzedawca znalazł w śmietniku :P) ale chodzi mi oto czy razem z paragonem wystarczy ta biała naklejka z foli?? bo sprzedawca mi powiedział że to ma byc hologram i kod kreskowy który znajduje się na kartoniku (po rozpakowaniu z folii), ale na kartoniku nic takiego nie ma :( tak samo na shotach aakg:/ więc może olimp teraz to kleji na foli??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium