SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yy mam pytanko ;D ten kalkulator dobrze liczy ?? wziołem sobie bcaa w wyokosci 194 zł a wyliczyło mi że za kody musze uzbierać 37 ... to jakiś shit??xDD

w regulaminie jest napisane :
§3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie statusu członka Klubu "Z OLIMPEM po zdrowie".

jak zostać tym członkiem ??hee mam 4 kody

Zmieniony przez - Yeavin w dniu 2010-09-16 17:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
to bcaa to display tak? 30 blistrow? musisz miec paragon, za ten zakup masz 39 pkt - tak pokazuje kalkulator
nie wiem w czym wg Ciebie tkwi ten shit?

3.1 Wypełnienie formularza zgłoszeniowego konkursu "Z Olimpem po zdrowie i nagrody" oraz przesłanie go na adres organizatora jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na członkostwo w KLUBIE oraz akceptację regulaminu KLUBU dostępnego na www.olimp-labs.com oraz w siedzibie Organizatora.

wystarczlo przeczytac kolejna linijke tekstu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli mam mieć paragony do każdego zakupu tak ???1 kod =1 paragon??

tak ok tylko gdzie jest ten formularz ??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
nie do kazdego, paragony są potrzebne do opakowań zbiorczych - blistrów, batonów, saszetek, shotów
na puszki i folie nie potrzebujesz paragonu

za każde wydane 5 zł masz 1 kod (kupiłeś cos za np. za 50zl to masz 10 pkt), czytaj uważnie CAŁy regulamin konkursu, wszystko jest jasno opisane

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
tak to jest sklep ze szyldem perfect body center kiedys tam byłem z kuponem rabatowym z waszej gazety i mi powiedzieli ze tego nie uznają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
sebyxxl, ale my nie o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sebyxxl

wyslij mi prosze na prv namiary na ten sklep

bo jedyna sytuajca w ktorej (wg mojej wiedzy) sprzedawca nie uznaje kuponu z Perfect Body jest wtedy kiedy on wygasl (z reguly po wydaniu kolejnego numeru)

ale fakt
lukash_g MA RACJE ten temat to INNA ZABAWA

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-09-18 07:55:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Mam pytanie,na stronie gdzie sie zlicza punkty,wśród batonów Matrix jest tylko smak czeko(ja mam kokos),czy robi to jakaś różnice przy naliczaniu?

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wg mnie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
jak mam do ciebie na priv napisac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium