SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Witam.Mam 16 lat.Niedawno skonczylem chodzic na silownie.A chodzilem tylko 2 tygodnie.Powód? Cwicze w szkole i silka jest 80% zapelniona maturzystami...Nie sa dostepne wszystkie sprzety, gdyz niestety jest tych osob coraz wiecej Postanowilem poczekac az do nastepnego roku szkolnego.Po wakacjach ich juz nie bedzie i bedzie git!! -:), bo mlodsze klasy nie zabardzo cwicza... Jest jeszcze jeden powod...Otoz bardzo maly wyciskalem na atlasie..Zaledwie 40 kg i nie chcialem sie zabardzo marac przed tymi bysiami...Wiem, ze mam na nich nie patrzec, ale poprostu jakos nieswojo sie czuje wsrod tych pakerow.
I teraz mam do Was pytanie... W zwiazku z tym, ze malo wyciskam mozecie mi pomoc jakos to poprawic treningiem domatora? Najbardziej pasowaly by mi pąpki, gdyz nie posiadam w domu zadnego sprzetu..Chodzi mi jedynie o klatke...Prosze, pomozcie....Moze do wrzesnia wyciskalbym juz troche wiecej.....

------->Inter<-------Forza Internazionale FC !!!!!

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
Ja zaczynająć ćwiczyc robiłęm dużo pompek, na różne sposoby, np ręce blisko siebie, ręce szeroko rozstawione, pompki na taboretach, tzn nogi na krzesle a ręce na taboretach i robisz wtedy głębsze pompki. a na starszych nie patrz, może są i duzi ale wielkosc nie jest wyznacznikiem siły. pozdrawiam i troche więcej wiary w siebie


- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 931
Ja gdzies w 2 klasie licemum ledwo 30 szarpałem, ale zaczołem ćwiczyc triceps hantelkami 5kg na leżąco. Wyniki były coraz lepsze z tygodnia na tydzień. Po kilku miesiącach podniosłem 70kg! (na w-fie) Oczywiscie przy tym wszystkim trza mięśnie piersiowe wzmocnic. Jednak wzmocnienie samych tricepsów daje bardzo dużo.
Co do treningu to były to 3 serie przeplatane (3 razy na tydzień o ile pamiętam).
(jedna seria to biceps około 30x, triceps około 30x). Na początku ilośc powtórzeń była mniejsza.
Po kilku tygodniach była znaczna poprawa w wyciskaniu. Aha nie stosowałem żadnej diety a szkoda bo mogło byc jeszcze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Dzieki Wam za odpowiedz
hmm...A pomoze cos takiego?
Rano przed szkola robie max. pompek i wychodze do szkoly
Przychodze i robie max. ile moge pompek
Wieczorem max.pompek i tak dzien w dzien...(juz kiedys tak robilem i w bardzo krotkim czasie dochodzilem z 15 pompeczek nawet do 70)

Takie cwiczenia moga cos pomoc, czy bez odpowiednich serii i powtorzen nie ma o czym myslec??

------->Inter<-------Forza Internazionale FC !!!!!

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 136
Stary prawda jest taka,że nie przejmuj sie tym ile wyciskaja "byki" z klasy maturalnej, tylko ustaw sie w kolejce do atlasu i wyciskaj to swoje 40 kg! Prawda jest taka, że chcąc coś kiedyś osiągnąć musisz mieć siłe przebicia i nie zwracać uwagi na wszystkie przeciwności tylko robić swoje a niedługo przegonisz tych byków. Pisze ci to bo mam podobne doświadczenia jak Ty i wiem jak trudno odnaleźć sie na początku wśród tych "wielkich" facetów! Co do pompek to musze ci z przykrością wyznać, że nawet setki ich nie polepszą znacząco twoich wyników w wyciskaniu, spowodują jedynie poprawę kondycji i zarysują klatkę pieriową i barki(co nie znaczy żebyś ich nie robił). Moją radą dla ciebie jest to abyś zapisał sie jeżeli masz taką możliwość do jakiegoś klubu a tam uwierz mi, że nikt nie będzie sie z ciebie smiał wręcz przeciwnie ludzie będą starali ci sie pomóc i doradzić. Wbrew obiegowym opiniom ludzie w klubach nie są nadętymi bufonami lecz osobami które niejednokrotnie mają podobne doświadczenia jak my, i co za tym idzie lepiej są w stanie zrozumieć kogoś kto dopiero zaczyna swoją przygodę z ciężarami.
P.S
Trzymaj sie i pakuj a będą z ciebie ludzie. Pozdrawiam.

Po co mi laska skoro mam 45 w łapie!

Po co mi laska skoro mam 45 w łapie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam lepszy pomysł! skoro tak lubisz pompki to zaproś do pomocy ćwiczeń młodsze rodzeństwo np. siostre, niech posłuży jako balast i usiądzie ci na łopatkach podczas gdy ty będziesz pompował. W miare poprawy siły zmieniaj balast kolejno na cięższych członków rodziny :) żartuje rzecz jasna , od siłowni nie ma ucieczki !!! nie trać czasu na domowe sposoby !!! pozdro

"Massa ponad wszystko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Ja jak zaczynalem cwiczyc na silce na klate bralem na serie 35kg, nic ze kolesie brali po 135kg. Walilo mnie to bo zaczynalem, jak masz takie podejscie to nigdy nie zaczniesz, oni tez kiedys byli mali i slabi. Powodzenia!!

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
No i dalej jestem w kropce i nie wiem co robic...Jednak, mimo dobrych argumentow z Waszej strony postanowie odlozyc chodzenie na silke do wrzesnia..a moze nawet i wczesniej bo w kwietniu maturzystow juz nie bedzie A co do pompek to jak piszecie ze nie pomoga to chyba nie oplaca sie ich robic.....

------->Inter<-------Forza Internazionale FC !!!!!

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Jednak sobie robie pompki...Na pewno nie zaszkodzi a moze cosik akurat pomoze....

------->Inter<-------Forza Internazionale FC !!!!!

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

male barki

Następny temat

plan z 3 na 4 dni.

WHEY premium