SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka Nadwaga !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
Witam :) Chciałbym schudnąc ...... jem regularnie ...
sniadanie :
4 kromki chlebka VASA do tego 8 plastrów ogórka i 4 plastry chudej szynki indyczej
obiad :
woreczek ryżu bez zadnych dodatków
kolcja: to samo co na sniadanie !!
Pomocy !! może jakas łatwa dieta ? nie zawierająca Pomidorów , Grzybów i Ryby :) lub moze co sądzicie o tym co aktualnie jem ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16 lat

Waga: 140 kg

Wzrost: 187cm

Obwód klatki: nie wiem, jak trzeba to zmierzę

Obwód ramienia: 43(biceps) - prawie wszystko mięsni

Obwód talii: 138 cm

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: od 8 do 14 szkoła :(


Uprawiany sport lub inne formy aktywności: codziennie rowerek (godzina) około 2 razy w tygodniu piłka nożna , 3x tyg siłownia

Odżywianie: od Tygodnia jem tylko malo kaloryczne posiłki .. monotonne ale smaczne ..
nie nawidze Pomidorów , Ryby , Grzybów


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: Ogromna Nadwaga !! ale ogułem zdrowy :)

Preferowane formy aktywności fizycznej: Jak trzeba to jestem gotowy :)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Thermo Speed Extreme , CM3 , tauryna

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak !

Stosowane wcześniej diety: brak !

Zmieniony przez - Devi_Devi w dniu 2008-06-13 11:30:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
podziwiam Gumisia ... i to bardzo :) no cóz poczytam poczytam ... moze czegos pozytywnego sie naucze bo jak narazie w tej szkole to same głupoty ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
Twoja dieta jest do bani w każdym aspekcie, poczytaj posty podwieszone w dziale "Odżywianie"

"Obwód ramienia : 43(biceps) - prawie wszystko mięsni"

Nie okłamuj siebie i nas. Wcale tam nie masz dużo mięśni.
Obwód tali jest tak duży że zagraża Twojemu życiu i zdrowiu i to nie są żarty. Weź sie za siebie a za rok będziesz się czuł 1000razy lepiej.

Zacznij od ułożenia diety. Zacznij treningi na siłowni, pływanie i marszobiegi. Suple odłóż! Przy takiej wadze pierwsze 30kg będzie banałem. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
jesli chodzi o miesnie to niestety od roku trenuje na siłowni i moim błedem bylo (chyba) jedzenie duzej ilosci białka .. serwatek itp . chcialem dużego przyrostu miesni ale przy okazji wleciał tłuszczyk ... a te układanie diety jest dla mnie za trudne :( nie kumam tego poprostu ... co do sportu ..to jestem bardzo aktywny .. nie patrze na moją wage tylko robie to co lubie ! Basen , Rowerek , Bieganie i Siłownia .. nie boje sie wysiłku ani smiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Ziom, jak chcesz szybko otrzymać diete to zapraszam tutaj: http://www.dobierz-diete.pl/ 
Jeżeli zaś chcesz tutaj konkretnych porad, to musisz wykazać się jakąkolwiek inicjatywą i coś spróbować naszkicować (mam na myśli diete). Osobiście sądzę, że problem tkwi ewidentnie w diecie: zmienisz diete, zmienisz siebe.

pzdr,
mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
witam kolege.

Ja również mam 16 lat i okolo 175 cm wzrostu. Zawsze byłem gruby. Jakoś w styczniu ważyłem 104/105 kg. Zapomiałem dodać, że od około 1,5 roku ćwiczyłem na siłowni, systematycznie. Ale widzę że ty masz większy problem...bo jesteś jednak duuużo większy ode mnie. Zacząęłm się odchudzać na własną rękę. Musisz przyswoić sobie najpierw wiedzę teoretyczną (poczytaj trochę postów podwieszonych).

Mogę Ci tylko przybliżyć moje odchudzanie, tak na zachętę, bo nie jestem oczywiście żadnym specjalistą.

Tak jak już mówiłem wcześniej ważyłem 105 kg przy wzroście 175 cm i opływałem w tłuszczu.
W lutym wziąłem się porządnie za siebie i zacząłem się odchudzać.
Odstawiłem siłownie, zacząłem biegać rano na czczo, około godzinkę. To naprawdę dużo daje. Ważne jest byś biegał NA CZCZO!
Dla mnie to nie był problem, bo byłem bardzo zdeterminowany.
Co do diety to tak:
zero słodyczy, napojów typu PEPSI itp. Nie jem smażonego, ziemiaków, jasnego chleba.
A co jem ? No więc tak:

sniadanie: serek wiejski (twarożek) z ogórkiem, rzodkiewką, szczypiorkiem + kilka kromek chleba ciemnego (najczęsciej 4 )

lub:

jogurt + musli


obiad:

Pierś z kurczaka + porcja warzyw gotowana na parze lub w wodzie


ewentualna kolacja (nie jadłem po 18):
posiekane jabłka, jakieś pomarańcze lub mandarynki z jogurtem.

Dodam tylko, że schudłem już 25 kg. Chudłem okolo 1 kg tygodniowo.
Teraz ważę 79-80 kg, i wyglądam ....hmmmm....ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
Drogi kolego. Odstaw pieczywo WASA! Co z tego że ma mało kalorii skoro jest wysoko przetworzone i ma zbyt dużo węglowodanów. Nie patrz wyłącznie na kCal. Poczytaj o indeksie glikemicznym, w internecie jest wiele tabel odnośnie tego. Nie pozwól organizmowi odczuć głodu, bo wtedy będzie reagował na to zapasami energetycznymi w postaci tkanki tłuszczowej. Przy takiej nadwadze biegać się nie powinno... Zniszczysz stawy tylko sobie. Rower, pływanie jak najbardziej.

Zmieniony przez - pix3k w dniu 2008-06-13 12:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4150
NIe jedz tez szynki (konserwanty, solanki, sojowe wypelniacze, itp), tylko normalne mieso gotowane w parowarze najlepiej, nie smazone. W ogole zacznij normlana diete, bo to co masz teraz to jakas farsa. Panienki z anoreksja jedza chyba wiecej, po co sie wykanczac. Nie wiesz ze to niezdrowo? Poczytaj posty podwieszone i uloz sobie plan. Nie staraj sie chudnac wiecej niz 1 -1,5 kg na tydzien bo to bez sensu - niezdrowo, jo-jo i meczace chyba tak ciagle chodzic glodnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ja radziłabym wybrać się do lekarza.
Z taką wagą potrzebujesz fachowej pomocy, na własną rękę możesz sobie jedynie zaszkodzić.

POWODZENIA!!!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
hmmmm...głodu nie odczuwam :) jem sniadanie rano .... obiad okolo 2 i kolacje kolo 17 .. i 0 głodu moze o 22 wieczorem ale wtedy szybko zasypiam ... na tym dobierz-diete.pl sprobuje .... moze tam cos pomogą ... ale z aktywnoscią nie mam problemów ... miesni mi nie brakuje ... ale jednak przeszkadza tłuszczyk .. duzo cwicze i sie ruszam ale co za tym idzie duzo jadłem a co do tego chlebka WASA ... co moge zamiast niego np. na sniadanie ?? ciemne pieczywo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Daj zdjecie, to zobaczymy ile tych miesni, bo cos kit wstawiasz...
Musialbys miec ze 2.10 cm wzrostu, aby przyzwoicie przy tej wadze wygladac, lub pare lat stazu silowego... Tym bardziej, jesli upierasz sie, ze jestes gora miesnia, to zastosuj zbilansowana diete z odpowiednim dla Twojej wagi bilasem kalorycznym i dostarczaj organizmowi odopowiednie ilosci bialka, weglowodanow i tluszczy.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
nie mówie ze jestem górą miesni !! mam wielki brzuch i dużą Dupe !! ale trenowalem w sumie tylko na ręce i nogi .... mam okropny brzuch i piersi jak kobieta ... ale do rąk nie moge sie doczepic ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO OCENY I POPRAWEK

Następny temat

PROBLEM Z TŁUSZCZYKEM

WHEY premium