SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadwaga męczy :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 278
Witajcie! Mam 16 lat ( w styczniu będe miał) mam 168cm wzrostu i 71kg wagi. Jeżeli chodzi o resztę ciała (m.in. biceps) to też nei jest najgorzej bo jestem trochę przypakowany (dość regularnie ćwiczę). Wydawać by się mogło, ze nie jest to duża nadwaga jednak ja widze co innego chodzi mi głównie o brzuch gdyż widać na nim odłożony już tłuszcz. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Trenuje piłkę nożną (w amatorskim zespole) chodzę na 2 godzinne treningi 2 razy w tygodniu, ćwiczę na każdym w-fie nie mam żadnych problemów z uprawianiem sportu. Główną moją wadą jest to, że jem co chcę przy tym dużo słodyczy. Chciał bym schudnąć przed wakacjami. Z racji mojego wieku jakas poważniejsza dieta nie wchodzi w grę bo ryby smażone na jakimś oleju oliwkowym itd. raczejnie dam rady tego zrobić . Więc sam zacząłem swoją "diete" rano 2 kanapki z wędliną, obiad co jest i kolacja przed 18 dwie kanapki. Efekt taki, że chodzę ciągle głodny. Nie wiem co robić Proszę o polecenie mi jakiegoś systemu ćwiczeń chodzi głónie o dolne partie brzucha i jakąś diete którą można stosować w "domowych warunkach". Pozdrawiam!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 71

Wzrost: 168

Obwód klatki: 90

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 91!

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 36

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: średnia, głównie szoła, siłownia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 2 razy w tygodniu 2h treningu piłki nożnej oraz codziennie jakies 0,5H własnych ćwiczeń (czasem więcej jeśli jestem na siłowni)

Odżywianie: Tak jak napisałem wyżej staram się jeść mniej wcześniej jadłem na co miałem ochote

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: 100% sprawny

Preferowane formy aktywności fizycznej: ile będzie trzeba

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: najlepiej nie (starzy są zdecydowanie przeciwni)

Stosowane wcześniej diety: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
niejedzenie nie jest dobrym sposobem na redukcje
wio do działu odzywianie
pogrubione posty --> w nich jest przepis na diete
ktora wcale nie musi byc trudna i czasochłonna
ale Twoj wybor
jesli nie odpowiada, to po prostu odstaw slodycze, bo aktywnosc w ciagu tygodnia masz sporo, powinno to cos zmienic

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna na najbliższe miesiące

Następny temat

Jak ułozyc diete redukcyjna tak aby nie zachamowac rozwoju miesni

WHEY premium