SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem : Łukasz Marcinkowski i Userzy SFD - ABC siłowego wyciskania leżąc

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 11014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
mialem juz okazje tam zawitac ze dwa razy jest super ale niestety ciezko:(

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Witam, jestem zainteresowany udziałem w programie :) moje dosyc swieże zdjęcia są w temacie konkursowym dot. biletów na zawody w Pradze. Waga aktualna ~90kg przy 191 cm wzrostu, obecnie wycisk w granicach 100-110 kg na serie 8-10 powtórzeń, rekord w wyciskaniu kiedyś 160kg - chcę do tego wrócić, a nawet przebić ten ciężar ! Liczę na cenne rady :)

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Gwoli formalności:

Zakwalifikowani i obecni w programie:


1.Ra_faa
2.Bzyqu
3.Spompowany




Bądźcie o 10:45 juz w klubie-bedzie czas na przebranie,napój,baton i o 11:00 ruszamy z treningiem


Właśnie odebrałem prowiat na ten program :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 213
To widzimy się we Wtorek.. Pozdro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3375
szkoda, że kobiety nie mogą, chętnie bym wpadła :P
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
A gdzie napisałem,że nie?

Jak masz możliwość -zapraszamy na tening,choć koszulek nie mam dla pań -same duże rozmiary,M najmniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Już jutro widzimy się na programie.
Dobrze się przygotujcie,dobrze wyśpijcie by to przetrwać .

Łukasz już jest gotowy :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Przed chwilą dojechałem do Poznania, czas na odpoczynek przed mocnym treningiem

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Dobry pomysł,bo jutro Łukasz nie da Wam za dużo czasu na odpoczynki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Już po treningu, chwile odsapnąłem i moge teraz napisać, że było świetnie! Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w programie Mastiemu i sfd oraz za gościnę na siłowni Radkowi Słodkiewiczowi. Trening pod okiem światowej klasy zawodnika - Łukasza Marcinkowskiego - dał dobry wycisk i rzucił nowe światło na wyciskanie sztangi :) żałuję, że dopiero teraz wziąłem udział w tym programie, chętnie spróbuję swoich sil w kolejnych treningach z Mistrzami :)

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Morgan Aste IFBB Pro

Następny temat

Trening Mistrzów :Hubert Kulczyński i Marcin Przyszlak-kulturyści klasyczni

WHEY premium