SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem-Sebastian Szmyt i Userzy trenuja nogi i brzuch-2015-01-10

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260




Pierwszym programem treningowym w nowym roku 2015 bedzie trening nóg i brzucha z Sebastianem Szmytem.


Osoby śledzące zawody kulturystyczne w Polsce,przeglądające relacje live i tematy na naszym forum zauważyły na pewno tam Sebastiana-bo łatwiej powiedzieć na których zawodach nie był obecny,niż wymieniac naa których brał udział z sukcesami.

Ogólnie Sebastian startował w tym roku w 10 imprezach.



Przy wzroście 175 cm ważył w granicach 85-90 kg a w formie jest praktycznie przez cały rok-sami zresztą zobaczycie 10 stycznia...:)

Na zdjęciu niezapowiedziane spotkanie z Piotrem Klojzy.








Trening wszystkich grup mieśni nóg-czyli czworogłowych,przywodzicieli i dwugłowych-a właściwie całej tylnej części umieśnienia ud oraz pośladów. .





Nie zapomnimy także o treningu łydek-mała grupa,proste ćwiczenia ale wielu trenujacych często pomija te ćwiczenia.


Stare powiedzenie: "Powiedz ,jak trenujesz łydki a powiem jak dobrze trenujesz? cały czas się sprawdza:

-nie trenuje łydek,bo dużo jeżdżę na rowerze,dużo chodzę,ogólnie mam dobre :)
-nie trenuje łydek,bo juz czasu nie było a przy treningu nóg i tak sie rozwijaja
-robie czasem parę serii -wiecej niepotrzeba



Termin


2015-01-10,godzina 11:00


Miejsce:

Poznań,siłownia Przystań Posnania





Zgłoszenia do programu treningowego



-zdjęcie,staż treningowy,wzrost,waga i parę uwag ogólnych-wybierzemy trzech uczestników + jeden rezerwowy









Zmieniony przez - masti w dniu 2014-12-10 15:09:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Piszę się :D
Musze dokatować swoje kopyta przed sezonem :D

Wiek 20 lat
Staż : nie całe 2 lata siłowni + 5 lat spędzonych na wiosłach
Waga: 99kg
Wzrost:183

Chętnie znowu wezmę udział w treningu z mistrzem . po ostatnim mega wrażenia i doświadczenia . Teraz Nogi czyli partia która nie jest moją mocną stroną . Liczę że ściągnę kilka technik treningowych :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Tak myślałem,że się pierwszy zgłosisz-na miejscu też są kajaki i inne tego typu sprzęty pływające-więc można też bedzie popływac...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
No od ostatniej wtopy śledzę temat bo na prawdę chcę w tym sezonie ładnie zaskoczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Ja też się piszę :)
Od 1 stycznia zaczynam ostatnie 12 tygodni masowania i na moje bocianie nogi chętnie sprawdzę mistrzowskie techniki bo Sebastian kopyta ma nieziemskie - sam widziałem na PP w Mińsku A u mnie jest to najsłabsza partia a chciałbym mieć takie masywne czwórki jak u niego.

Pomiary:
wzrost 174cm
staż - w lutym minie 3 rok nieprzerwanych treningów
waga - na dzień dzisiejszy 93kg
wiek - 36

Foto - słabe ale aktualne

Pozdro !






Zmieniony przez - fifi35 w dniu 2014-12-16 11:24:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Fifi-ale nóg nie widac...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Fifi zmiany widać


Zmieniony przez - k00ndzi00 w dniu 2014-12-16 11:52:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
masti
Fifi-ale nóg nie widac...:)


No bo właśnie nie ma co pokazywać Dopiero po treningu będzie :D
jesli to warunek konieczny to wrzucę jakies foto po treningu nóg :) żeby śmiechu nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Nie ,to niekonieczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Troche o Sebastianie







Moja historia:
Moje motto życiowe brzmi „Carpe Diem Quam Minimum Credula Postero”


Od najmłodszych lat byłem związany ze sportem.
W podstawówce trenowałem piłkę nożną w drużynie „Przemysław” w Poznaniu

W każdej wolnej chwili od obowiązku pracy czy nauki ćwiczyłem na siłowniach osiedlowych Tj. Champion Sandow i Atlantis podnosząc wolne ciężary.
Inspiracją od najmłodszych lat była postać : Sylvester Stallone w dramacie „Rocky”.

Razem z kolegami z siłowni mówiliśmy że chcielibyśmy wyglądać tak jak on. Trenowałem trzy razy w tygodniu po 1 godzinie.

Nie było żadnych efektów popełniałem błędy przy ćwiczeniach a głównie niezbilansowana dieta doprowadziła że przybrałem na a wadze.


Kiedy osiedlowe siłownie zaczęły upadać zaprzestałem prawie treningi.
Trenowałem tylko podnoszenie ciężarów i jeździłem rowerem.
Za moich czasów nie było rozwiniętej technologi internetowej i wiele materiałów o treningach i kulturystyce zdobywałem sam.
Wymieniałem się z kolegami ze zdobytych materiałów.
Chodziłem po bibliotekach w poszukiwaniu materiałów o kulturystyce.








Zmieniony przez - masti w dniu 2014-12-18 21:14:53



Zmieniony przez - masti w dniu 2014-12-18 21:25:26

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-12-18 21:25:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa w kulturystyce klasycznej w Hiszpani 2014

Następny temat

MŚ w kulturystyce klasycznej - La Nucia, Hiszpania

Wiecej