SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny/poprawy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 884
Witam :) Oto trening ktory rozpisal mi trener na silce, co o nim sadzicie? Cos poprawic, zmienic? Dodam ze tak na serio to na silownie chodze trzeci miesiac, wczesniej 2 lata trenowalem boks (w tym raz w tyg silownia).

Poniedzialek:
Klatka, Barki, Triceps

Klatka
-wyciskanie na lawce skośnej 4s 10-12p
-rozpietki płaska 4s 10-12p

Barki
-wyciskanie hantli 4s 10-12p
-wznos bokiem 4s 12p
-wznos bokiem w opadzie stojac 4s 12p
-kaptury podciaganie hantli 4s 12p

Triceps
-prostowanie ramion z lamanym drazkiem 4s 10-12p
-francuskie ze sztanga lamana 3s 10-12p

Sroda:
Plecy, Biceps, Nogi

Plecy
-sciaganie drazka do klatki 4s 10-12p
-przyciaganie do brzucha siedzac 4s 12p
-prostowanie tulowia 4s 12p

Biceps
-uginanie ze sztanga prosta 4s 10-12p
-modlitewnik sztanga lamana 3s 12p

Nogi
-wyprosty 4s 12p
-suwnica 4s 10-12p
-tyly 4s 12p

Sobota
To samo co pierwszy dzien

I teraz mam kilka pytan: czy nie powiniennem dorzucic jeszcze czegos do klatki? Czy jest moze jakis lepszy system ulozenia treningu na 3 dni w tyg tak aby trzeciego dnia nie powtarzac pierwszego?
Z gory wielkie dzieki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 884
Spoko spoko, dlatego ja nie pisze ze moj trening jest zaje****y i nie krytykuje trenerow czy kogos tam, tylko przychodze tu po pomoc i konsultacje do was :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7422
jesli ja bym ci mial doradzic rozklad na 3 dni to bym zrobil tak np: kalta+tric, plecy+bic barki+nogi. do klaty bym dodal jeszcze po skosnym wyciskanie wyciskanie plaskie. Na triceps francuz i prostowanie ramion na wyciagu. a reszta wg mnie moze byc;] proponuje jeszcze zaczzac cwiczyc brzuch;] pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kaptury i przedramiona? Nie ćwiczysz ich? Dodaj cioś do klatki, a według mnie przy barkach jest za dużo serii bo aż 16 a to troche za dużo. Poczekaj na kogoś ze speców tego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie wiem co to za trener chyba samo zwaniec, albo szalony geniusz jak dla mnie planem mozna sobie podetrzec dolnia czesc plecow gdzie traca swoja szlachetna nazwe

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 884
Jesli chodzi o brzuch to nie jest tak zle :) na kazdym treningu robie sobie po 5s 20p brzuszkow. Teraz chyba zaczne robic A6W (kiedys robilem ale doszedlem do 25 dnia i szczerze mowiac znudzilo mi sie ) Co do kapturow to mam cwiczenie po barkach, a przedramion faktycznie nie mam uwzglednionych :/ gdzie byscie je dozucili i jakie cwiczenie najlepiej? Seba a co w nim jest nie tak jesli moglbys sie wypowiedziec? Co bys zmienil? Ale chyba nie wszystko?;) A i jeszcze jesli chodzi o te barki to w sumie daje rade wiec chyba nie jest duzo za duzo :) Pozdro i czekam na odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
plan wyraznie liczy na kompensacje, tylko ze tylko na klacie barach i tricepsie

ja tam sie nie znam ale pod jedna z teorii by sie dalo go wlozyc...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
ja powiem tak: nie wiem kto zatrudnia tych trenerow ( wiekszosc ), u mnie bylo dwoch i za kazdym razem nie moglem patrzec jak kalecza poczatkujacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
rownie ciekawym widokiem sa poczatkujacy myslacy ze wszystko wiedza

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 884
dzi nie rozkminiam o czym mowisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Nie o Tobie na szczescie

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 884
to moze w takim razie jakies podpowiedzi? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST czy ACT na poczatek?

Następny temat

Jak ustalić obciążenia?

WHEY premium