SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST czy ACT na poczatek?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Witam,zaczynam dopiero swoja przygode z silownia i mam w zwiazku z tym jedno podstawowe pytanie.HST czy ACT?Co na poczatek.Dodam,ze dokladnie wiem na czym polegaja te dwa treningi(zreszta wiem to z tego forum)ale sa dosyc podobne do siebie(przynajmniej tym,ze trenuje sie wszystkie miesnie na jednym treningu)i wlasnie zastanawiam sie od ktorego zaczac.Co radzicie.

_Sog za Sog_

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
Ja jeszcze nie rozumiem cvzegoś. Podawane jest w temetach jakie ćwiczenia wykonuje się w HTS np. klata - sztanga na skośnej i sztanga na płaskiej ławce. Więc teraz mje pytanie; Czy mam ćwiczyć oba ćwiczenia jednego dnia czy ćwiczenia jak chce co moge sobie zmieniać co trening?A i jeszcze jedno pytanie; 1-2 tydzień robimy po 15 powtórzeń ale po ile serii i jak się układają serie do pozostałych trebningów?
Teraz już poczytałem troszkę - co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Zdecydowanie ACT.

Chyba nie do końca wiesz o co w nich chodzi.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
Oooo! to niech mi ktos wytłumaczy na czym polegają te 2 treningi, tylko tak na chłopski rozum!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1145
Z tego co ja wiem to HST jest konkurencją dla treningu dzielonego(split). HST został "wynaleziony" stosunkowo niedawno w porównaniu do split-a. A jeśli chodzi o ACT to trening ogólnorozwojowy, dla osob zaczynających przygode z siłownią lub wracających do niej po przerwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Billy kidd,jak pisalem wczesniej doskonale wiem na czym polegaja te dwie metody treningow i wolalbym zeby sie wypowiedzial ktos bardziej doswiadczony.
Flip_4,https://www.sfd.pl/temat164144/ wystarczy dokladnie poczytac,wiem ze nie jest to latwe do zrozumienia,tez mialem z tym problem,ale tego sie juz chyba nie da inaczej wyjasnic.

_Sog za Sog_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Nic innego jak jak ACT, to jest ogolnorozwojówka ktora przygotuje cie do dalszysz cwiczen.
HST to trening masowy dla bardziej zaawansowanych, niedałbys rady nawet połowy zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Uwierz mi Marco, że znam się trochę na tej zabawie. O HST pomyśl za jakiś rok, może trochę mniej.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
billy racja. Ja jak kiedys probowałem to nie skonczyłem nawet 15stek. Ciagle zmęczony, niewyspany i na nic nie miałem ochoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
To chyba trochę przesadziłeś z jego objętością. To nie jest strasznie trudny trening, bo rzadko dochodzi się do załamania (tylko w ostatnim mikrocyklu ćwicząc 'klasycznym' HST).

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
nie wiem, byc moze cos zrobiłem zle, ale nie sadze. Od pazdziernika moze znow pojade HST
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
No ok,zaczne od ACT.Tylko powiedzcie mi jeszcze ile czasu mam cwiczyc metoda ACT zanim np.przejde na split.Bo chcialem po ACT przejsc na HST,ale skoro odradzacie to po ACT zaczne normalny trening.

_Sog za Sog_

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening - masa

Następny temat

Trening do oceny/poprawy

WHEY premium