SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek, 23 lata, nowe fotki str. 58

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
I tu Tomku "sprzedałeś" nieocenioną radę dla wszystkich,którzy bez względu na staż,trenują owczym pędem,systemem split...Nawet na poziomie tak wytrenowanych osób jak Ty czy ja wszelkiego rodzaju treningi łączone,dają progress jakiego większość nie osiągnie trenując splitem.W moim przypadku doskonale sprawdził się podział na Góra/Dół,w systemie czterodniowym(góra/dół-góra/dół--).Tomek bardzo dobra sylwetka.W masie mięśniowej brakuje wewnęrznego rozbudowania dolnego rejonu piersiowych,a w kwestii formy,po prostu ostrości,co z tego punktu,przy swoich możliwościach genetycznych robisz góra do 10 tygodni.Świetna sylwetka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
właśnie zacząłem się interesować treningiem podwójnie dzielonym (np góra/dół) świetna sprawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
ciagle bez saa ? swietna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3685
aż sie zalogowałem. SOGACZ!!

"Chcieć to móc - Reservist zmagania" .. >>>

.. >>> http://www.sfd.pl/Chcieć_to_móc__Reservist_zmagania,-t691244.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1042
super sylwetka : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Dla mnie rewelacja bardzo dobra sylwetka harmonijna,masywna a zarazem podkreślona,świetne nogi nic tylko pozazdrościć ! Nie czytałem całego tematu może już to pytanie padło były już jakieś zawody czy ewentualnie myślisz o startach ? Wytrwałości i sukcesów ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Super. Estetycznie bardzo. SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HadesSquad powrót do formy od A do Z

Następny temat

1,5 roku z przerwami

WHEY premium