SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny - podsumowanie str 38. - monkey22 VS Pitbull61, REDOX EXTREME ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 106315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
dokładnie na każdego może działać coś innego ale na pewno robi to co zrobić powinien i w połączeniu z treningami i nawet delikatnym niedoborem kalorycznym daje bardzo dobre efekty. Wiadomo cudów nie ma i jednak trzeba włożyć trochę swojej pracy żeby było widać efekty... za niedługo też muszę wrócić do diety bo przez ostatnie kilka miesięcy za dużo cukrów prostych u mnie i widać nie tylko na wadze skutki ;) Trzymam za Was i za siebie kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No ja tez cukrów nie unikałem ostatnio Dzięki i wzajemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33159 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Dzień trzeci ( DT )

Słaby dzień - w pracy jakies 4 h tylko więc niby ok. ale samopoczucie kiepskie .Cały dzień ból głowy , niby nie mocny ale stały i meczący ( możliwe ze na zmiane pogody bo wieje tak że głowe chce urwać .
Liczyłem że podczas treningu przejdzie no i się przeliczyłem bo zaraz po było jeszcze gorzej . A najlepsze jest to że godzinę po treningu jak nowo narodzony i zero bólu ;/ Smiało można powiedzieć że ruch jest najlepszym lekarstwem 



Trening na 80% bo ww. ból Glowy przeszkadzał.

Zestaw B

Nogi:
1. Syzyfki 3s 12p
2.Martwy ciąg na „prostych” nogach 3s 12p
Plecy: Podciąganie na drążku nachwyt 3s max
Klatka: Wyciskanie sztangi ławka skos dodatni 3s 12p
Barki:
1 Wznosy ramion przodem 3s 12p
2.Odwoczenie ramion w bok młotki w opadzie siedząc 2s 12p
Triceps: Pompki odwrotne 2s 12p
Biceps: Uginanie młotki siedząc 2s 12p






Rano- Witaminy+Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3

Przed treningiem - REDOX EXTREME 3tab + Citrullina 3g + L-arginina 3g+ Tauryna 3g + Tyrozyna 3g + Kreatyna mono 3g + Caffeina 200 + Power Shot ½

W trakcie treningu - BCAA 2:1:1 20g ( popijane przez cały trening)

Po treningu – Kreatyna mono 3g

W ciągu dnia MSM 0.5g


Taki oto zestawik leci około treningowo ( w shakerze BCAA 2;1;1)





Powoli zaczym przyzwyczajać się do mniejszej ilości kcal albo REDOX dziala - głowa chce jeść natomiast żołądek stawia opory – dziś wieczorem miałem uczucie przepełnienia i delikatne odruchy cofania ( obyło się bez pawia) Troche zbyt wczesnie aby dokladnie opisywać doznania po suplach ale wiem ze cos się w moim organizmie dzieje i najprawdopodobniej REDOX jest głównym sprawcom .


Dzisiaj z racji że miałem skrócony dzień pracy i słabszą aktywność postanowiłem obciąć trochę kcal.


Więc dziś skromnie z posiłkami i wreszcie kończę schab który naszykowałem w niedziele :D- już nigdy nie będę robił w takich ilościach bo po 4 dniach można złapać obrzydzenie .


1. Omlet „owsiany” choć płatków w nim jak na lekarstwo 
i oczywiście pieczeń z schabu .


2.Makrela z żytnim

3.Kasza jęczmienna + pieczeń z schabu + buraki

4. Ryż + pierś + resztka schabu ( KONIEC ) + kiszona kapusta





















Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-21 21:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51596
Brałem udział w testach redox no i w sumie wyszło nieźle mimo jakichś tam odstępstw raz w tygodniu w weekend.
W sumie w dwa miesiące jakieś 10-11kg i ponad dycha w pasie mniej, moja metamorfoza jest na http://redoxextreme.pl/.
Dieta trzymana na 90%, a trening na 110%.
Od tamtej pory jadę cały czas około zera kcal i cierpliwie czekam na rekompozycję, trochę z lenistwa co do liczenia kcal, zawsze wolałem jeść intuicyjnie pilnując +/- ilości białka w posiłku i ogólnego obrazu diety na przestrzeni tygodnia.
Sylwetka się powoli zmienia,myślę czy by znów nie zarzucić redoxa.
Niby nie czułem jego działania, ale robotę zrobił

Trzymam kciuki i będę zaglądał
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363


















To co wczoraj nie dojadłem, dzisiaj odbiłem sobie po treningu Specjalnie nie wziąłem rano Redox i apetyt dopisywał cały czas, więc hamowanie apetytu to 100% u mnie zasługa spalacza.



MSM - 2g godz. 7.00

Wit C - 2g godz. 7.00

Magnez - 1g godz. 7.00

Potas - 1kaps godz. 7.00

Chrom - 1tab godz. 7.00

Probiotyk - 1kaps godz. 7.00

Witaminy - 2kaps po drugim posiłku

Wit D3 - 1tab po drugim posiłku

Wit K2 - 1kaps po drugim posiłku

AAKG - porcja 30min przed treningiem

Cytrulina - porcja 30min przed treningiem

Beta-alanina - porcja 30min przed treningiem

BCAA - 20g podczas treningu, 10g po treningu

Kreatyna - 10g podczas treningu

ZMA - 3tab przed snem

MSM - 2g przed snem

Wit C - 2 g przed snem



1. Rozgrzewkowo zakroki - 4 serie po 10 powt.

2. Siady ATG

50 x3
60 x3
70 x3
80 x3
90 x3
100 x3
110 x3
120 x3
110 x4
100 x6
90 x8
80 x10



3. Wykroki

20 x6
20 x6
20 x6
20 x6

4. Superseria
Prostowanie nóg siedząc
Uginanie nóg siedząc


50 x8 / 50 x8
60 x8 / 60 x8
70 x8 / 60 x8
80 x8 / 60 x8



Brzuch - planks x3, allahy x3

Cardio bieżnia 18min





Dzień bardzo udany. Jak pisałem Redox eksperymentalnie odpuściłem, żeby potwierdzić wpływ na apetyt i apetyt był
Energia również dopisywała przez cały dzień. Trening na focusie, ciężary w miarę OK. Po treningu standardowo węgle+białko i to miał byc ostatni posiłek, ale jako, iż trening bardzo ciężki, nadrobiłem braki w diecie z wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33159 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
No wreszcie jesz jak człowiek :):) Ps. też mam fiata :D


Dzień czwarty ( DNT )

Dzisiaj rewelacyjny dzień :) totalny relaks i nic nie robienie ( jedynie jakieś zakupy i mały spacer z młodym ) do pracy nie poszedłem więc mogłem pospać do 8  normalnie szaleństwo hehe.

Pogoda cudowna i od razu wszystko jakoś przyjemniej się toczy .

Ogólnie cały dzień tylko odpoczywałem i piłem kawusie przed serialami na Netflixie




DNT







Rano – REDOX EXTREME 3tab + L-Arginina 3g + Kreatyna mono 6g + BCAA 2:1:1 10g

W ciągu dnia - Witaminy + Wit D 1500 + Wit C 200 + Wit D3 K2 + Omega3 + MSM 0.5g





REDOX zaczyna działać - łaknienie spada , pierwszy posiłek wpadł dopiero po 10 więc sam się dziwiłem że tyle wytrzymałem bez jedzenia i ogólnie cały dzień jadłem nie dlatego że musiałem a raczej dlatego ze pasowało coś zjeść.. Może dlatego ze zerowa aktywność i organizm nie potrzebował aż tyle paliwa . W DNT nie odczuwam żadnego grzania , ciepłoty po REDOX tak jak podczas treningu .Miałem dziś jedną słabość , której nawet REDOX nie zwalczył , między posiłkami żona podstawiła mi cały talerz racuchów z jabłkami i niestety kilka musiałem – zwyczajnie musiałem  ale miałem z czego odjąć kcal ( kolacja spadła z 200 karkówki na 150 ) 


1. Żytni + gouda + pierś gotowana + dodatki

2. Klasyka gatunku  rosołek z piersią i ryżem + dodatki

3. Makaron Pastani + łopatka gotowana + warzywa z biedry

4. Racuchy drożdżowe z jabłkiem

5.Karkówka + pszenna bułka + dodatki



























Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-22 20:20:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Co tam ciekawego oglądasz na netflixie? bo pokończyłem kilka seriali ostatnio i mysle czy warto zaczynać coś nowego, z tych ostatnich które bardzo mi sie podobały to ray donovan, manhunt unabomber, wczesniej sposób na morderstwo czy ozark

Ładne wypiski panowie, aż się łezka w oku kręci jak sobie przypominam tego typu testy na forum, które kiedyś były mega popularne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33159 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Banan
Co tam ciekawego oglądasz na netflixie? bo pokończyłem kilka seriali ostatnio i mysle czy warto zaczynać coś nowego, z tych ostatnich które bardzo mi sie podobały to ray donovan, manhunt unabomber, wczesniej sposób na morderstwo czy ozark

Ładne wypiski panowie, aż się łezka w oku kręci jak sobie przypominam tego typu testy na forum, które kiedyś były mega popularne
Aktualnie to typowy odmóżdżacz zapodaje "Z Nation 3 sezon. A wcześniej zaliczyłem Breaking Bad który mogę polecić z całego serca każdemu ,mega mega wypasiony serial który na długo zostaje w pamięci . Poleciał też Zadzwoń do Saula ,Stranger things ,Dexter i ostatnio Dark -niemiecki serial, pierwszy sezon również mistrzostwo świata genialny w całej okazałości -szczególnie muzyka.




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-23 11:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
ok, dzięki zerknę na to czego nie kojarze
Breaking Bada to oglądałem jak były premierowe odcinki kilka lat temu, dla mnie to nr 1, rzadko ktory serial potrafi trzyma w napieciu od poczatku do konca, a co więcej z kazdym kolejnym sezonem byc lepszym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dark zaj**isty, Stranger things jak nie oglądałeś, to wal śmiało również. Dexter i Breaking Bad klasyka..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który rodzaj kreatyny dla mnie?

Następny temat

jaki pakiet UNIVERSAL NUTRITION???

WHEY premium