SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nieno w bluzie to sie zagotuje , moge ja jakos zwinac i sprobowac polozyc na barkach , zobaczymy wtedy kiedys tam dawno temu tak robilem , ale nawet nie pamietam jak bylo

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-04-17 17:50:09

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co do Deci jak Odin syf straszny zle wpominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no to ja jestem jakis magiczny w takim razie
albo wy faktycznie ta inna Dece braliscie
dla mnie ok , zwlaszcza pobudzenie/skupienie etc , sreducho jak pisalem az za mocno nawalalo... ale dzis byly nogi a wiadomo jakie sa treningi nog

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-04-17 18:25:36

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
to juz 2 negatywne opinie tego stacka.ja NOZ'a z tej firmy tez cienko wspominam niestety nie ma jak sprawdzone zabawki.Najmilej wspominam Shocka, Garg, white blood(swietna pompa)Ngorge to sa cukierki po ktore siagnac by sie znowu nie bal.Shocka mam 2 puche teraz i dalej zadowolony jestem

EDIT: trening nog to ina bajka ale moj ulubiony stack przed takim treningiem to porcja shocka + 50mg efedryny niestety odstawilem juz wszelkie uzywki i teraz tylko Bialeczko, NO przed MONO lub CEE po treningu i prozdrowotnie zynki magnezy i inne duperele

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2008-04-17 18:32:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
NOZ'a full throttle wspominam akurat b. dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
najlepszy Shock bo nie probowales Xtreme Stacka hrhr
ja jutro sprawdze razem z Ziomplem (jade do niego jutro na trening bedzie wesolo) tego juz powoli owianego legenda Nox Pumpa od Doriana, zobaczymy co to cudensko potrafi, bo niejedna osoba pisala ze wynosi z butow

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
sprawdzimy czy klepie

a potem pida zapne w piwnicy

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
*******laj

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ja jestem jakiś kurva dziki wje**lem 22g Xtreme stacka już na 2 porcję, do tego 2MC Tauryny i 3 TSE i chooj nawet nic nie poczułem tak samo jakbym wziął CP ładnie jestem jakiś dziki a to mój pierwszy pobudzacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Chlopaki bo to jest wyje**** Decka
Co do siadow sam nie robie, ale wydaje mi sie, ze plecy powinny byc bardziej w pionie, miesnie grzbietu tu mocno powinny oracowac(aby utrzymac "pion"), miesnie brzucha napiete.Pit walnij jakims mniejszym ciezarem bardziej wyprostowany i zobacz czy nogi wiecej dostaja niz posladki (jak bisal BodyLine)Pod piety, aby sie nie wywrocic do dytu mozna pidlozyc jakas deske czy coos

Niech masa bedzie z wami ....:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium