SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shaneeya / Dziennik Redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076

DNT - DOMS nie daje mi żyć


Suple: wit.C, wapń, omega-3, magnez
Napoje: 4x herbata zwykła z cytyną, woda 1,5l


Można odpowiadać

Zmieniony przez - Shaneeya w dniu 2012-04-19 15:26:07

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Kasza, ryż pół woreczka standardowego to 50 g, względnie 75g, czy Ty to ważysz po ugotowaniu (powinno się przed), dodatkowo masz małe jabłka strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
szmaja, dzięki, że czuwasz! Masz rację, w ryżu i kaszy pojawił się błąd - 1/2 woreczka to 50g, nawet nie wiem skąd wzięłam tę wartość, ale w wartościach BTW jest OK. Ważę rzeczy oczywiście przed obróbką Co do jabłek, zazwyczaj jadam takie małe (nie ważę ich, wzięłam wartość uśrednioną z ileważy.pl), ale dorzucałam do nich pomarańczę, a że obecnie mam odpocząć od pomarańczy, to widzę, że takie małe jabłuszko mi nie starcza, także te wielkie jabłka będę ważyć. Jeszcze raz dziękuję za wyłapanie błędu

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Odnosnie wklejania obrazkow pomiedzy tekst - ja wrzucam obrazki na imageshack, a pozniej kopiuje link do obrazka i wklejam w odpowiednim miejscu w tekscie
Inaczej nie dam rady, bo edycja u mnie juz od dawna nie dziala.

Fajnie, ze podoba Ci sie nowa silownia :) Ja wlasnie rozwazam opcje ponownego chodzenia na silke, moze po urlopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Viki dziękuję za odpowiedź odnośnie edycji - nie byłam pewna właśnie, czy Ty przypadkiem tak nie robisz jak napisałaś - próbowałam opublikować gdzie indziej, ale widzę, że imageshack jest w tym wypadku niezbędny. Chyba zabawa z edycją jest jednak mniej upierdliwa, póki mi działa, będę z niej korzystać
Zdecydowanie fajnie trafić na przyjemną siłownię, gdzie można poczuć się jak wśród swoich Miłego powrotu do ćwiczeń Kochana! Można za tym zatęsknić Ładowanie baterii to też element tego przedsięwzięcia, w którym bierzemy udział

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Shaneeya
szmaja, dzięki, że czuwasz! Masz rację, w ryżu i kaszy pojawił się błąd - 1/2 woreczka to 50g, nawet nie wiem skąd wzięłam tę wartość, ale w wartościach BTW jest OK. Ważę rzeczy oczywiście przed obróbką Co do jabłek, zazwyczaj jadam takie małe (nie ważę ich, wzięłam wartość uśrednioną z ileważy.pl), ale dorzucałam do nich pomarańczę, a że obecnie mam odpocząć od pomarańczy, to widzę, że takie małe jabłuszko mi nie starcza, także te wielkie jabłka będę ważyć. Jeszcze raz dziękuję za wyłapanie błędu


E.
Moje jabłka są jakieś zmutowane, bo ok. 200 g
Dobrze, że Ci się wartości zgadzają, bo takie małe błędy czasem wszystko zaburzają i np. przez 3 tygodnie jesz za mało

Trzymam kciuki i podglądam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Shaneeya a powiedz jak eksperyment z zupką krem? Udany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
szmaja, no też się przestraszyłam, że ten cały czas źle podliczałam, ale mi ulżyło, że jest OK. Dziękuję raz jeszcze Ja dziś kupiłam jabłka giganty, zważyłam - 250g!

Jagódko ano nawet bardzo udany! Kurcze, to na prawdę świetna sprawa, na prawdę smak taki wyrazistszy

Ano i dziś odpaliłam zakwas na chlebek Ile czasu taki chlebek się piecze? Wyczytałam, że w 200* 55 minut, a Ovejka napisała, że ona piecze w 180* w termoobiegu, ale nie napisała już ile czasu się go piecze (albo ja jakaś ślepa jestem). Może któraś z Was będzie pamiętać, albo z doświadczenia coś mi poradzi? Dodam, że to mój pierwszy chleb w życiu W życiu nie spodziewałam się, że będę takie cudeńka sama robić! Zupy-kremy, chleb, co dalej? Sama jestem ciekawa

Kobranocka Ladies!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076

Zabrakło mocy, DOMS mi dokucza, ale i tak poszło nieźle Wiosłowanie sztangą jednorącz (ćwiczenie 2) zrobiłam na takim sprzęcie, i taką techniką jak na gifie 6a:
wiosłowanie sztangą 6a
wcześniej robiłam to za pomocą półsztangi - pytanie czy mogę robić to na tym sprzęcie?




Suple: wit.C, wapń, omega-3, magnez
Napoje: 4x herbata zwykła z cytyną, woda 1,5l

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - Shaneeya w dniu 2012-04-20 10:09:46

Zmieniony przez - Shaneeya w dniu 2012-04-20 10:14:35

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Cześć Ladies!

Ponieważ szukam dla siebie białka i znalazłam parę interesujących, a że wrzuciłam je sobie w tabelkę, żeby móc zadecydować, to wklejam to zestawienie - a nóż i Wam się przyda Miłego dnia Dziewczyny!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc dla Parówki :(

Następny temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

WHEY premium