SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Czy zgadzasz się z opinią Schustera, że Real jest jak słynny szwajcarski tenisista Roger Federer - na początku meczu bawi się z rywalami, a później, jeśli to konieczne, włącza piąty bieg i wygrywa, nie dając im szans?!
Real spisuje się naprawdę dobrze, ma świetny okres. Pierwszą część sezonu zakończyliśmy na pierwszym miejscu w grupie eliminacyjnej Ligi Mistrzów i w hiszpańskiej ekstraklasie. Myślę, że w naszej grze widać pewne podejście do przeciwnika. Na początku staramy się zawsze sprawdzać na co go naprawdę stać. Ale na pewno nie jest tak, że zaczynamy mecz na "miękkich nogach" albo kogoś lekceważymy. Założenie zawsze mamy jedno - opanować sytuację na boisku tak szybko, jak to tylko możliwe i wygrać mecz. Nie można jednak zapominać, że przeciwnicy są różni. Czasami trzeba podchodzić do gry ostrożniej, by walcząc o zwycięstwo przypadkiem nie przegrać...

Moim zdaniem atmosfera na słynnym stadionie Santiago Bernabeu jest czasami okropna. Najwyżej ze dwa tysiace osób siedzących na trybunie za jedną z bramek, to prawdziwi kibice, bez przerwy dopingujący drużynę Realu. Pozostali potrafia wygwizdywać swoich piłkarzy już po paru nieudanych zagraniach. Jak znosisz taką nieustanną presję?
Czuję się już mocno związany z Realem. To wielki klub i wrócił właśnie na należne mu miejsce. Niektórzy piłkarze potrzebują niewiele czasu, by zaadaptować się w nowym otoczeniu. I przychodzi im to z łatwością. Ja już zupełnie zadomowiłem się w Madrycie. A reakcja kibiców na stadionie jest zawsze jak termometr mierzący temperaturę tego, co dzieje się na boisku. Jeśli gramy słabo, wiadomo, że kibice będą niezadowoleni. Tak wielka drużyna jak Real musi cały czas utrzymywać najwyższy poziom. Szczegolnie na własnym stadionie. I dlatego uwazam za normalną presję kibiców, gdy nie idzie nam najlepiej.
Źródło:Magazyn Futbol

Kibice są zbyt rozpieszczeni jak male dzieci.Przykro patrzeć na te wygwizdywania...Robinho to przeciętny zawodnik...i nikt mi nie powie ,że jest świetnym piłkarzem. Jakos wczoraj w meczu nie potrafił zabłysnąć a nawet nie było go widać. Gdzie się podział słynny Robinho?A przepraszam w 25 minucie o mały włos a wbiłby głową bramkę..nic po za tym.. AS ROMIE należało się zwycięstwo..Real to juz nie ci sami Królewscy co kiedyś..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44011
"Kibice są zbyt rozpieszczeni jak male dzieci.Przykro patrzeć na te wygwizdywania...Robinho to przeciętny zawodnik...i nikt mi nie powie ,że jest świetnym piłkarzem. Jakos wczoraj w meczu nie potrafił zabłysnąć a nawet nie było go widać. Gdzie się podział słynny Robinho?A przepraszam w 25 minucie o mały włos a wbiłby głową bramkę..nic po za tym.. AS ROMIE należało się zwycięstwo..Real to juz nie ci sami Królewscy co kiedyś.."

No to chyba oglądałeś inny mecz niż ja ...
Robinho moim zdaniem rozegrał dobry mecz , asysta przy bramce Raula , która dała nadzieje katalończykom na awans.
Moim zdaniem grał dobrze , celne i efektownie podania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5609
katalończykom

chyba Ci się coś popierdzieliło

Zmieniony przez - johny 95 w dniu 2008-03-06 18:44:01

Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć... Nikt za mnie nie umrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44011
No raczej
Zdarza się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Chapi przeprzysz bezsensowne bzdury, które pewnie wyczytasz w Magazynie Futbol czy innym takim szmatławcu. Zacznij mecze oglądać może

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
AHA ....jasne

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Dlaczego uważacie ,że np Magazyn Futbol to szmatławiec?czepiacie się Chapiego... czytaliście chociaż jeden numer?Bo jego krytykujecie ,że wydaje sądy sugerując ,że meczu nie widział..a sami to robicie nie przeczytawszy numeru...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ok, może zacytuję Chapiego:

Robinho to przeciętny zawodnik


Nawet tego zdania nie będę komentował

Real to juz nie ci sami Królewscy co kiedyś


Nie rozumiem

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
zabrakło wczoraj RVN i Sneijdera, ale i bez nich taka firma jak Real powinna sobie poradzić.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Mnie jakoś całkowicie zadziwiła wyjściowa jedenastka. W pomocy wychodzi dwóch defensywnych środkowych pomocników, jeden środkowy i jeden skrzydłowy. Ja się pytam gdzie drugie skrzydło? Albo co wczoraj w ataku robił Baptista? Bo po mojemu to on w ataku raczej nie grał

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium