SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ja wiem, ja wiem

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
nie wiem

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
baca wypowiadam swoje zdanie jak kazdy a ze ciebie cos tam prowokuje w moich wypowiedziach to juz nie moj bol glowy

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Chilavert znalazłem coś lepszego: " Według hiszpańskiego dziennika "Marca" klauzula odstępnego w kontrakcie Cristiano Ronaldo po transferze do Realu Madryt opiewa na oszałamiającą kwotę miliarda euro.
Według poniedziałkowych doniesień medialnych w kontrakcie Portugalczyka miała się znaleźć klauzula w wysokości 200 mln euro. Jednak jak twierdzi "Marca" nowy prezydent Realu Madryt, Florentino Perez w celu zapobieżenia zakusom arabskich szejków zdecydował, że kwota powinna być znacznie wyższa." Nie skomentuje, bo szkoda słów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Ofensywa transferowa Realu Madryt nie zwalnia. Na celowniku "Królewskich" od dłuższego czasu znajduje się pomocnik Liverpool FC Xabi Alonso, a ostatnio dołączył do niego Alvaro Arbeloa.
Real nie rezygnuje z hiszpańskiego pomocnika "The Reds" pomimo tego, że Liverpool odrzucił ofertę wartą 23 mln euro. Według doniesień brytyjskich mediów tym razem klub z Santiago Bernabeu miał zaproponować 45 mln za Hiszpana, który nie ukrywa, że chciałby wrócić do ojczyzny.

Do Madrytu może trafić także Arbeloa, za którego Real ma zapłacić ponad 9 milionów. Jego miejsce ma zająć Glen Johnson (Portsmouth) za 21 mln euro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
ale sie Real napina z tymi transferami,
zobaczymy co z tego wyjdzie jak zaczna grac

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Real i Bayern porozumiały się ws. transferu

Real Madryt jest bliski finalizacji umowy z kolejną wielka gwiazdą. Nowym nabytkiem "Królewskich" ma zostać Francuz Franck Ribery, pomocnik Bayernu Monachium. Zawodnik ten rozpoczął już szukanie domu w stolicy Hiszpanii.
- Jak wygląda sprawa z Riberym? Pertraktacje są w końcowej fazie. Doszliśmy do porozumienia w sprawie odstępnego, które wyniesie 55 milionów euro - powiedział Florentino Perez, prezydent Realu Madryt.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Cygan,
skąd masz takie info?? Wg tego,co podaje rm.pl,to transfer Albiola jest kwestia kilku godzin,a o dogadniu z Bayernem nie ma żadnego newsa...

Zmieniony przez - BC_ w dniu 2009-06-24 20:12:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Hiszpański "AS" poinformował, że Real Madryt porozumiał się z Bayernem Monachium w sprawie kwoty odstępnego za Francka Ribery'ego. "Królewscy" mają przelać na konto Bawarczyków 55 milionów euro.

Real interesuje się Ribery'm odkąd stery przejął Florentino Perez. W kolejce po Francuza ustawiły się również FC Barcelona, Manchester United i Chelsea Londyn. Najbliżej pozyskania piłkarza jest jednak Real.

Hiszpańskie media informują, że obydwa kluby doszły do porozumienia w kwestii kwoty odstępnego. Real ma zapłacić za Francuza 55 milionów euro. Sam zawodnik już ponoć szuka domu w stolicy Hiszpanii.

Ruchy transferowe Realu Madryt w obecnym oknie to czyste szaleństwo. "Królewscy" pozyskali już Cristiano Ronaldo za 96 milionów euro oraz Brazylijczyka Kakę za 65 milionów.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Nie wiem czy macie podobne zdanie, ale według mnie Ribery nie jest już potrzebny skoro mamy Cristiano. Grają chyba na podobnych pozycjach. Będzie tak jak z Figo i Beckhamem kilka lat temu. Znowu trener będzie się głowić jak ich ustawić i nie wyjdzie z tego dużo dobrego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium