SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No właśnie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
Oby działaczom tej cierpliwości starczyło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Ale się dyskusja zrobiła!
Jeśli chodzi o Real i trenera to jestem pewien ,że się go pozbędzie szefostwo po tym sezonie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
właaaśnie że ja zapomniałem o Collocinim , dawidek@ ideaLny przykład

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
nie wiem czemu collocini nie jest doceniany przez wielkie kluby,jest świetnym obrońcą mającym już wyrobioną markę i doświadczenie a jednak nikt z gigantów się po niego niezgłasza ,może zostane zjechany ale jest chyba w 10 najlepszych obronców na świecie jest lepszy od pepe i te 30 mln napewno by na niego starczyło

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-03-22 08:38:42

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Pepe złym zawodnikiem nie jest, no ale czy był warty tych 30 milionów euro? Nie. A już na pewno powinien grać lepiej. Fakt, jest pod sporą presją, może za niedługo pokaże na co go naprawdę stać. Ale to już na gołe oko widać, że nie ma w nim materiału na obrońcę WYBITNEGO! (nie mówię, że dobrego, bardzo dobrego) Na pewno się jeszcze trochę rozwinie, ale sam zawodnik w momencie transferu był moim zdaniem wart conajmniej 10 mln euro mniej. Ale jeżeli piłkarzem zainteresowany jest jeden z magnatów (Chelsea, Real) łatwo wywindować cenę do góry i w ten sposób Porto zrobiło znakomity interes.

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
W Pepe nie ma materiału na wybitnego obrońcę? Wręcz przeciwnie. Wy chyba naprawdę nie oglądacie meczy. Przecież on w każdym spotkaniu wygrywa większość pojedynków główkowych, wyprzedza, ciężko go przepchnąć i walczy do końca, nigdy nie odpuszcza.

Dla uściślenia - kto jest według Was wybitnym obrońcą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Dla mnie wybitnym obrońcą jest Vincent Kompany

A Ty się powtarzasz

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Paolo Maldini
Przez całą kariere grał na najwyższym poziomie, zdobył chyba wszystko co dla piłkarza cenne. Zawodnik, obrońca wybitny

Pepe jeszcze sie wiele musi uczyć, by mu dorównać

Zmieniony przez - -kaczy- w dniu 2008-03-22 10:18:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Maldini może być na zawsze niedoscignionym ideałem dla Pepe bo Pepe nigdy nie będzie tak dobry jak Włoch to nie trudne do przewidzenia .
Wieksze są szanse na to że Pepe nigdy nie będzie wybitnym obrońcą niż nim bedzie . Bo nie każdy nim może być . Bardzo daleka droga przed takim Pepe by zaczęto go zwać b.dobrym obrońcą a co dopiero o wybitności mowa heh .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium