SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
30ml jest mocno przesadzoną kwotą w przypadku Pepe . Porto dało zaporową cene liczac pewnie że zatrzyma dobrze spisujacego sie Pepe w ich barwach .
Zglosił sie Real no to go mają . Nie sadze by ktokolwiek inny wylozyl taką kase za tego zawodnika .
Za 30 baniek mozna miec bardzo wielu klasowych obrońcow nie potrzeba przykladow bo to oczywiste .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ja kupiłbym Mexesa

Myślę, że Pepe dało się sprowadzić za mniejsze pieniądze. Juve oferowało 15 mln i Porto się na to zgodziło. Tylko, że Real wyjechał z ofertą 2x większą, co moim zdaniem było nie za dobrym posunięciem Mogli zaoferować dajmy na to te 20 mln góra

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
Chilavert - wymień tych klasowych obrońców, których można było kupić, bo dla mnie to nie jest oczywiste. A propos tej niby oferty Juve opiewającej na 15 mln - powtórzę jeszcze raz, ludzie z zarządu Realu nie są kretynami i jeśli dałoby się pozyskać Pepe za mniejszą sumę, to tak właśnie by zrobili.

A co do Mexesa, to nie sądzę, by go Roma puściła za mniej niż 30 mln.



Zmieniony przez - aadrian w dniu 2008-03-21 11:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
aadrian co mam ci napisac listę 100 solidnych obrońców za kwote nie przekraczającą 30 mln ? nie bądź smieszny . Szkoda że rzeczy oczywiste nie są dla ciebie oczywistymi tak jak oczywista jest niska forma Pepe tak dla ciebie widać nie bardzo .

"powtórzę jeszcze raz, ludzie z zarządu Realu nie są kretynami i jeśli dałoby się pozyskać Pepe za mniejszą sumę, to tak właśnie by zrobili."
Kretynami może i nie sa ale fachowacami w tej dziedzinie też ciezko ich zwać . Predzej dzialaczy FC Porto mozna pochwalić że udalo im sie za taką sumke sprzedać Pepe

"A co do Mexesa, to nie sądzę, by go Roma puściła za mniej niż 30 mln."
No nie puscilaby bo gdyby zglosił sie Real cena wynosilaby z 45 mln

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
Wymień trzech obrońców za kwotę mniejszą niż 30 mln, którzy byliby lepsi od Pepe. Zresztą, to nie nasze pieniądze, więc nic nas nie powinno obchodzić za ile Real kupi danego gracza. Ja się cieszę, że pozyskaliśmy Pepe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
ludzie z zarządu Realu nie są kretynami

Może i nie, ale jak wytłumaczyć takie transfery jak w/w Pepe,
czy Woodgate'a (ile zagrał spotkań )
Albo przykład G.Milito u którego wykryto kontuzje, której w przyszłości nie miał. (to już bardziej wina lekarzy, ale ktoś ich w klubie zatrudnił)
Pozbycie sie za śmieszna pieniądze Makelele i Cambiasso też do sukcesów zarządu nie należy

Także dla mnie to od dawna z zarządem Królewskich jest coś nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Burdisso , Senderos , Vidic oczywiscie tyyy mi zaraz napiszesz że oni wcale nie są lepsi od Pepe hehe No ale chciales znac moje zdanie wiec oto i masz trojke . Nie sadze by ktorys z nich przekraczał sume 30 mln .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
Może i nie, ale jak wytłumaczyć takie transfery jak w/w Pepe,
czy Woodgate'a (ile zagrał spotkań )
- transfer Pepe to według mnie bardzo dobre posunięcie, a Woodgate został zakupiony przez innych ludzi niż teraz zasiadają w zarządzie.
Albo przykład G.Milito u którego wykryto kontuzje, której w przyszłości nie miał. (to już bardziej wina lekarzy, ale ktoś ich w klubie zatrudnił) - no to akurat wina lekarzy.
Pozbycie sie za śmieszna pieniądze Makelele i Cambiasso też do sukcesów zarządu nie należy - pozbycia się Makelele również nie rozumiem, ale Cambiasso nie spisywał się jakoś genialnie, więc go oddali. Barcelona pozbyła się tak samo Quaresmy, który teraz jest świetnym graczem


Chilavert - z Burdisso to mnie rozśmieszyłeś konkretnie Vidić owszem, nie jest gorszy od Pepe, ale nie uważam, by jego cena zeszła poniżej 30 mln. A Senderos ma duży potencjał, ale to na razie nie ta klasa co Pepe. Takie moje zdanie.


Zmieniony przez - aadrian w dniu 2008-03-21 11:55:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
twoje moje , moje twoje trudno by zgadzal sie ze mna kibic Realu heh nie liczę na cuda

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
No ale z tym, że Burdisso jest lepszy od Pepe to troszkę przesadziłeś, Chilavert Ani Ty mnie nie przekonasz do swojego zdania, ani ja Ciebie do mojego, ale podyskutować zawsze można.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium