SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
Co racja to racja , mama mi może pampersa wtedy zmieniała , ale oglądałem wiele powtórek Mam tysiące płyt z meczami z tamtych lat

Zmieniony przez - kinder53 w dniu 2009-02-23 13:56:42

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
A ja mam tysiąc powtórek z tamtych lat Mody na sukces . Kinder co Ty kurva możesz wiedzieć o grze Raula w tamtych latach...

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
kinder ma wakacje od forum na 2 tygodnie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Wiemy, wiemy

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Raul nie jest najlepszym napastnikiem świata, ale jest w tym zacnym gronie, a podważanie tego faktu, świadczy tylko o nieznajomości historii piłki nożnej przez tego, który to robi

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Trenerska kariera to czas, w którym człowiek raz jest uważany za nieudacznika, a innym razem za cudotwórcę. Ta teza doskonale pasuje do obecnego szkoleniowca madryckiego Realu - Juande Ramosa.

Jesienią zeszłego roku odchodził z Tottenhamu z etykietką nieudacznika, który przeprowadził bardzo drogie transfery, a w tabeli Premier League zajmował ostatnie miejsce.

Przejście do "Królewskich" całkowicie odmieniło jego sytuację. Na początku bardzo nieufnie podchodzono do hiszpańskiego szkoleniowca - zwłaszcza po tak nieudanym okresie w Anglii. W tej chwili kibice uważają go za cudotwórcę. Wszystko dlatego, że Real w miniony weekend wygrał z Betisem 6:1, dzięki czemu przedłużył passę wygranych spotkań do dziewięciu.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Już nawet nie chodzi o wygraną, ale o styl w jakim została odniesiona, wielki styl trzeba dodać

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Ramos to najlepszy 'transfer' Realu w tym sezonie,
a Anglii sobie nie poradził, inny styl, widocznie nie dla jego myśli trenerskiej.
Nieudacznikiem nazywać go nie wolno, choćby za osiągnięcia z Sevillą,
ale jeśli jest cudotwórcą, w takim razie jak Cules mają nazywać Guardiolę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
A co osiągnął Pep z Barca? Narazie nic, pogadamy pe sezonie

tak samo nie możemy oceniać Ramosa, wyszło mu kilka meczów-> owszem, ale kto wie czy mu następne wyjda, jeśli przegoi Barcelone na koniec sezonu, nazwe go cudotwórca a Pepa nieudacznikiem, który taka przewage zmarnował.

Jesli nie, obydwaja bede tylko szarymi trenerami w długiej historii tych klubów, chyba,że Pep sprawi,ze to będzie najlepsza Barcelona w historii

Narazie do grona największych trenerów ani Pep ani Ramos nie należa i dużo im jeszcze brakuje do takich trenerów jak Del Bosque, Ferguson, Wenger, Ancelotti czy nawet Murinho

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
I o to mi chodziło, teraz ocenianie trenerów nie ma sensu,
dlatego w kontekście cudotwórstwa Ramosa, spytałem o Pepa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium