SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Ja bym go odrazu brał

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
podobno ma przejsc na dniach do Atletico


To jedyne racjonale wytłumaczenie, myślełem że Jurek chce grać, ale się pomyliłem, chyba drzwi do kadry już się zamknęły.

IMO dzwi sie zamknely juz dawno temau i nie wazne gdzie by odzszedl nie gralby poprostu mamy lepszych bramkarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Ja bym się cieszył jakby Real definitywnie kupił Reyesa.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920

To jedyne racjonale wytłumaczenie, myślełem że Jurek chce grać, ale się pomyliłem, chyba drzwi do kadry już się zamknęły.

IMO dzwi sie zamknely juz dawno temau i nie wazne gdzie by odzszedl nie gralby poprostu mamy lepszych bramkarzy


dokladnie!

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Prezydent madryckiego Realu zaprzeczył , jakoby argentyński napastnik FC Barcelony zgodził się dołączyć do składu Królewskich. Potwierdził także fakt , iż włoski szkoleniowiec - Fabio Capello - nadal nie może być pewny funkcji trenera w Madrycie .

Prezydent Los Blancos bardzo denerwował się , gdy usłyszał sprawozdania w mediach, które podawały fałszywe informacje o Savioli. Kiedy Saviola był zdecydowany opuścić Blaugranę , a w hiszpańskich gazetach spekulowało się na temat jego transferu do Realu, Calderon zaprzeczał i twierdził , że żadna umowa nie została zawarta i wyśmiał medialne plotki.

" Mogę kategorycznie zaprzeczyć , że Saviola trafił już na Estadio Santiago Bernabeu " - powiedział.

" To są dziwne spekulacje. Z plotek jakie usłyszałem o zawodnikach , którzy "podpisali kontrakt z Królewskimi " moglibyśmy zbudować pięć równych , mocnych składów.
Mijatovic nie nawiązywał żadnych kontaktów z argentyńczykiem. On jest poważny i jest przede wszystkim ekspertem footballu , który wie jacy zawodnicy przydadzą się trenerowi. "

Przyszłość Capello była tematem debaty , jaka odbyła się w siedzibie Realu. Calderon zapewniał , że sprawa trenera wyjaśni się w najbliższym tygodniu , a najważniejszą decyzję podejmie prezydent , wraz z Mijatovicem.

" To była debata , która trwałą miesiące. Wysłuchiwałem już różnych opinii. każdy wyrażał swoje zdanie na temat Włocha , a im rozgrywki Primera Division przesuwały się naprzód , tym Fabio zdobywał uznanie zarządu. W rezultacie Capello jest świetnym szkoleniowcem. Jeśli każdy będzie chciał by on kontynuował swoją pracę tutaj , to nie widzę powodu , aby miał stąd odchodzić. Wszystko zależy od tego , czy trener jest zdolny , bądź , czy uzsykuje satysfakcjonujące nas rezultaty... na koniec sam Fabio musi się zgodzić na prowadzenie Los Blancos. Jak już mówiłem : wszystko będzie jasne w nadchodzącym tygodniu.

www.real-cf.pl 

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Dobrze, że to tylko pogłoski

Szkoda, ze Saviola nie budzi uznania w oczach Rijkarda


Zmieniony przez - Grubmen w dniu 2007-06-21 13:32:57

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Gazeta AS podała, że Real jest gotowy kupić za 80 milionów piłkarza AC Milan, Kakę. Jednak prezes Królewskich powiedział, że raczej nie kupi tego gracza za tak dużą sumę.

Prezes Realu - Calderon, w trakcie swojej kampanii reklamowej na to stanowisko stwierdził, że sprowadzi do drużyny tego Brazylijczyka.

- Zapłacilibyśmy znaczącą kwotę, która nie rozczarowałaby ani Kaki ani Milanu, ale 80 mln euro to bardzo dużo - powiedział Calderon.

Wyliczył on jednak, że na wydaniu fortuny na Kakę klub po jakimś czasie może sporo zarobić.

- Na Zidana wydaliśmy 75 mln euro i zarobiliśmy 125, a mając na względzie to, że miał 29 lat, a Kaka ma 23 (25 - przyp. red.), to w tym wypadku możemy zarobić nawet 400 mln - zakończył Calderon.


Źródło: pilkanozna.pl

80 mln ****a ale kasa, ale Kaka warty jest tego

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
IMO nie jest wart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
80 mln?
astronomiczna suma, ale co to dla "Galaktycznych"

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Zaden pilkarz nie jest wart takich pieniedzy

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium