SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
Sztab trenerski Realu Madryt przygotował cykl masowy dla Robinho Wg nich powinien zdobyc 2-3 kg masy mięśniowej, aby przystosować się do europejskiego stylu gry. Prawdopodobnie przez najbliższy miesiąc będzie rezerwowym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
troszke z niego drobniak ... to fakt

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
Roberto Carlos powiedzial w wywiadzie, ze zamierza grac w Realu jeszcze przez 3 sezony. Napewno szkoda, ze tak wielki zawodnik powoli konczy kariere. Mam w pamieci wiele niesamowitych spotkan w jego wykonaniu. Przez kilka lat byl najlepszym lewym obronca na swiecie. Mam nadzieje, ze pilka nozna doczeka sie po jego odejsciu godnego nastepcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Cafu- Roberto Carlos to najlepsi boczni obrońcy w ostatnim dziesięcioleciu, według mnie. Roberto ma już swoje lata, mimo to nie schodzi nigdy z pewnego poziomu, a z pięć czy sześć lat temu był w prost niesamowity. Cafu gra podobnie ale Carlos do tego ma niesamowity strzał i piekielne przyspieszenie, które narazie dobrze przechodzi próbe czasu

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
Raul jest juz na drugim miejscu (razem z Hierro) jesli chodzi o ilosc wystepow w reprezentacji Hiszpanii. Ma ich na koncie 89. Do prowadzacego Zubizarrety traci 37 wystepow. Prawdopodobnie Raul pogra w reprezentacji jeszcze z 5-6 lat, wiec calkiem realne jest, ze pobije nowy rekord.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Poważna kontuzja kapitana Realu
ŁW (inf. własna)/21 listopada 2005 15:16

Kapitan Realu Madryt, Raul Gonzalez doznał poważnej kontuzji kolana - poinformowała jedna z agencji. Gwiazdor "Królewskich" nabawił się urazu w drugiej połowie przegranego 0:3 spotkania z FC Barceloną.

Prześwietlenie wykonane w jednym z madryckich szpitalu wskazało naderwanie więzadeł krzyżowych w lewym kolanie oraz uszkodzenie chrząstki. Jak poinformowali przedstawiciele Realu, Raul nie zagra przez co najmniej dwa miesiące. Według hiszpańskich mediów przerwa w treningach kapitana "Królewskich" może potrwać nawet pół roku, jeśli konieczne będzie przeprowadzenie operacji kontuzjowanego kolana.

- W tym sezonie prześladuje nas potężny pech. Praktycznie w każdym meczu z powodu kontuzji tracimy jakiegoś zawodnika - powiedział bramkarz Realu Iker Casillas. - To nienormalna sytuacja. Mam nadzieję, że Raul wróci do nas najwcześniej, jak to będzie możliwe. Jest naszym kapitanem i jego nieobecność to dla nas ogromna strata.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2102
Fabio Capello podczas konferencji prasowej po spotkaniu Ligi Mistrzów Juventus Turyn - Club Brugge zaprzeczył, że będzie od nowego sezonu trenerem Realu Madryt.
- W tej wiadomości nie ma ziarna prawdy - powiedział stanowczo trener mistrzów Włoch. - Zupełnie nie wiem, skąd to się wzięło. To jakiś fantasy football. Już kiedyś mówiłem, że nie cierpię takich wymyślonych historii. Teraz myślę tylko o Juventusie i o niczym więcej.

Capello pracował w Realu w sezonie 1996/97 i doprowadził zespół z Madrytu do mistrzostwa kraju. Wiadomość o jego powrocie do stolicy Hiszpanii podało we wtorek radio Cadena Cope.


Napastnik Realu Madryt Raul nie będzie potrzebował operacji kolana, które skręcił w meczu z Barceloną w weekend, ale hiszpański zawodnik będzie musiał zmagać się z kontuzją od trzech do czterech miesięcy.

28 letni zawodnik Realu doznał kontuzji podczas pierwszej połowy w meczu z Barceloną w niedziele.

&#8222;Moim marzeniem jest już wrócić na boisko, ale najważniejsze i konieczne dla mnie jest teraz żeby stopniowo poprawiało się moje zdrowie&#8221; &#8211; Powiedział.

&#8222;Mam bardzo dużo możliwości grania w krótkim okresie czasu, jeżeli wszystko pójdzie dobrze. Widzę siebie jako zdobywcę tytułu mistrzowskiego z Realem Madryt i grającego na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata&#8221;.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Capello nie przejdzie narazie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Capello musi zostać w JUVE

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466
Casiila---> moze byc a nawet musi byc
Hierro-->nie ma go jusz ;-(
carlos--->wyspy bahama za 3 lata a teraz niech ciupcia
salgadao-->hrrhh niech idze oslabaic slaby man utd
ramos--> chyab razmus bo gra to mu z abardzo nei wcyhdzoi ale mzoe sie ogra jeszcze ale 27 mln euro
ewentualnei moglby zostac
woodgate--->to z rasiakiem by sie udal w koncu wood
pavony itp--->c klasa
Zidane--> Dobry ale powinien powli schodzic ze sceny
baptista--> jak zalapei forme z tantego sezonu to luz
robinho--> jak eni eni rozegra to niech lepij zajmei sie reklamowaneim mleka
helguera--> nu nu nu ja nie wiem
gravesen-->**** łysy faulowac umi tylko ale moze zostac
pablo garcia-->
diogo-> przysloszc
raul---> ehm symbol ale bez formy powinein zalapc forme albo odejsc
ronaldo--> na ruszt z nim swiniakiem****a gar i wogule
o reszcze zapomnaiel i wcale tego nie zaluje

Gruntowna zmian potzrebna i to sneijdery itp.kilka neich zostanei a neich sciagna kilku mldocyh pilkazry tupu tevez sneijder a nie 2 pele robinho hrhh

Trener----> nei ma za duzego pola manewru nei mozan go obwianaic


poztrebuja kilku soldinych pilkazrt a nei jedno sezonowców
i Bechkhamów zeby czing czangwoce ci wiecie chinczycy stroej kupowali

to moja opinia

Forza Milan ,Werder,Lyon

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium