SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
Cóż za mecz! Wspaniałe widowisko, jeszcze lepsza gra Realu Coś pięknego. Kurva, za***isty humor mam!

Jak tak patrzałem na Rijkaarda, to trochę mi go żal było. Gościu zasługuje na szacunek za to co zrobił dla Barcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
...


pociesza mnie tylko jedna rzecz...

gorzej być juz nie mogło...




Koniec Barçy

Tej Barçy. To już pewne, a każdy kto myśli inaczej po prostu nie ma racji. Z klubem na pewno pożegna się Rijkaard i zapewne także kilku (lub nawet więcej) zawodników. Dzisiaj widzieliśmy niestety kwintesencję nieudolnej Barcelony, którą mieliśmy nieprzyjemność oglądać w całej niemal drugiej części obecnego sezonu. Błędy w obronie, nieistniejący środek pola, słaba gra ataku, brak zaangażowania - Real na własnym stadionie obnażył wszystkie nasze braki.

Patrząc na bezradnego Rijkaarda robiło się żal i jego, i tej drużyny, która jeszcze dwa lata temu była na ustach całego świata. Futbol jest jednak okrutny i nie ma w nim miejsca na sentymenty, dlatego kolejna fala krytyki spadnie w czwartek na zespół i trenera. W Katalonii presja wyników jest ogromna, dlatego wszyscy domagają się zmian. Konkretnych zmian i personalnych, i w mentalności tych, którzy zostaną. Teraz to Real triumfuje i ma ku temu wszelkie powody. Powody, które na Bernabeu Barça mu po prostu podarowała.

I na koniec. Latem 2007 roku katalońska prasa pisała: "Ta Barça budzi strach". Budziła... Co najwyżej śmiech u kolejnych rywali, którego apogeum nastąpiło w środę na Bernabeu.



fcbarca.com

Zmieniony przez - Grubmen w dniu 2008-05-08 06:42:32

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
pięknie Real potwierdził swoją mistrzowską formę

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-05-08 06:47:10

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
świetny mecz, chociaż takiego wyniku nie przewidywałem

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Real w piękny sposób kończy sezon,cieszy mnie forma nie których zawodników t.j Raul ,powinni zrobić kilka transferów i w przyszłym sezonie powalczyć o finał lm

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
My tu gadu gadu, a Real już 1-1 remisuje po bramce RvN z Saragossą na wyjeździe

No i 2-2, świetny debiut Dudka

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2008-05-12 05:56:11

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Real Madryt przegrał towarzyskie spotkanie rozegrane w Arabii Saudyjskiej z Al Nasr 1:4. W bramce Królewskich stanęli kolejno Iker Casillas, Jerzy Dudek, i Jordi Codina, ale to właśnie Polak przez siedem minut puścił trzy bramki.

Mimo, że stracone bramki nie są winą bramkarza, a obrońcy to naszemu bramkarzowi można jedynie współczuć.



Coś Dudi szczęścia nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Cóż, zdarza się Musiało na kogoś paść, poza tym to tylko mecz towarzyski

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
co Dudek, to Dudek.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
O f*** !

to sie popisal

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium