SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybranie masy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
Witam! Chciałbym zapytać się was jak mniej więcej jeść, ile dokładnie czego, jakie suplementy brać i jak ćwiczyć aby przybrać trochę masy. Problem pojawia się gdy widzę moje postępy a postępy kolegi. Otóż zaczęliśmy ćwiczyć równo i przyznam, żaden z nas nie był ani silny, ani jakoś specjalnie zbudowany. Teraz wygląda on dużo lepiej chodź z moich postępów też jestem zadowolony, dopóki nie zobacze jak wygląda on. Mam dopiero 15 lat więc każdy ciężar nie jest dla mnie ;D. Wzrost 179 masa 69 (spadła o 2 kg, byłem przez tydz nad jeziorem). Ćwicze hantelem 8 kg, mam zamiar kupic nowe, cięższe bo ten jest już za lekki. Kolega zwrócił uwagę na to że nie robiłem masy, skąd też pytanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
Pytanie czy mają sens superserie 10x10 i co z tym brzuchem. Skoro mam go wrzucić w jakieś dni, to jakie najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
Zapomniałem dodać, ćwiczymy już 7 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
na samej gorze dzialu masz temat najwazniejsze tematy tam masz wszystko opisane

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
Jestem trochę zielony. https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html gdzie wysłać dane. Wstawić tu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
Wiek : 15
Waga : 69
Wzrost : 180
Staż treningowy: 7 miesięcy
Obwód pasa : 71cm
Obwód klaty: 93cm
Obwód uda: 53
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 5-6 dni na tydz
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Brak
Stan zdrowia: Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: Hantle, drążek, z aerobów bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko wpc 80 na starcie, po 3 mies sfd Pure Creatine, w 5 mies Hi-Tec Nutrition- Ultra amino 5100, w 6 mies ActivLab bcaa https://sklep.sfd.pl/ActivLab_BCAA_Xtra-opis3491.html (nadal je mam).
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 2 sznytki chleba z czymkolwiek na śniadanie, obiad, kolacja z 3 sznytek, w miedzy czasie nieraz wpadła jakaś bułka czy coś. Ogólnie tragiczna dieta
Wrażliwość na stymulanty: Brak
Możliwosci finansowe: 50-70 zł na miesiąc +początkowy wydatek na nowe hantle
Cel/problem/opis: Przybranie masy/Brak dobrej diety i dostosowanych ćwiczeń/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 2 sznytki chleba z czymkolwiek na śniadanie, obiad, kolacja z 3 sznytek, w miedzy czasie nieraz wpadła jakaś bułka czy coś. Ogólnie tragiczna dieta

no wlasnie niestety jest tak jak zauwazyles, tragicznie z odzywianiem, nie zbudujesz na tym miesnia niestety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
Więc jak to poprawić? Mniej więcej, patrzyłem już ile czego potrzebuje na tych wszystkich kalkulatorach, ale jak to mniej więcej ułożyć nie mam pojęcia. Zdjęcia sylwetki dodam jak będe miał możliwość wejścia na laptopa (tam one są).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie typowo świerzaka o wzmocnienie siły

Następny temat

Przerwa w masie, redukcja, IF, pytania

WHEY premium